Rezultate te kerkimit per termin: +Lotaria +Kombetare

Meta: total 63 / total_found 63 / time 0.015 / keyword[0] lotaria / docs[0] 464 / hits[0] 890 / keyword[1] kombetare / docs[1] 12671 / hits[1] 19451 /
Oriela Nebijaj e PD akuze te rende por ne forme fjalekryqi ndaj Rames per afere 61 milione euro
  • 2015-08-01

Oriela Nebijaj e PD akuze te rende por ne forme fjalekryqi ndaj Rames per afere 61 milione euro

Transmetuar me 01082015 - 1257 Ne kuadrin e akuzave te rendomta politike mund te mbetet kjo e sotmja e nxjerre publikisht nga zedhenesja e Partise Demokratike Oriela Nebijaj per afere korruptive 61 milione euro nese opozita nuk nxjerr fakte konkrete dhe me

Me 50 Leke fiton nje bilete fituese 7 milion Leke te vjetra
  • 2015-02-16

Me 50 Leke fiton nje bilete fituese 7 milion Leke te vjetra

e Hene 16 Shkurt 20150649 am brbrLotaria Kombetare duket qe ka filluar si nje ogur i mire per te gjithe lojtaret e saj sepse qe me hyrjen e vitit te ri gjithnje e me shume lojtaret e produkteve te kesaj kompanie kane rezultuar fituesSSSAbrAbrSSProdukti me i ri i Lotarise Kombeta

Cani e pranon Taksat na i caktoi FMN
  • 2014-11-12

Cani e pranon Taksat na i caktoi FMN

e Merkure 12 Nentor 20140900 am brbrNe prill te ketij viti Kryeministri ministri i Financave dhe ai i Ekonomise zotoheshin publikisht se marreveshja me FMN nuk kishte kusht rritjen e taksave Deklaratat u bene gjate debatit ne Kuvend kur opozita u referohej shkrimeve ne media te

Lotaria Kombetare dhuron tre makina per tre fitues fatlume
  • 2014-11-11

Lotaria Kombetare dhuron tre makina per tre fitues fatlume

e Marte 11 Nentor 20140611 am brbrdo te diel deri me date 30 nentor nje lojtar i Loto 6 nga 39 do te fitoje nje makine te re me zero kilometra dhurate nga Lotaria Kombetare Per te marre pjese ne promocion duhet te keni nje bilete me te pakten tre parashikime te vlefshme per shor

Ne drejtimin  e duhur8230
  • 2014-10-31

Ne drejtimin e duhur8230

e Premte 31 Tetor 20141214 pm ZEF PREIbrbr  Me ne fund duket se qeveria eshte duke kthyer vemendjen drejt disa vendimmarrjeve te rendesishme te administrates se meparshme Pervec diskutimit ende pa ndonje konkludim krejtesisht te justifikuar te nje koncesioni shume te rendesis

do dite fitues me Fito Fito pas Fushe-Krujes 700000 leke te reja fitohen ne Tirane
  • 2014-10-09

do dite fitues me Fito Fito pas Fushe-Krujes 700000 leke te reja fitohen ne Tirane

e Enjte 9 Tetor 20140720 am brbrRrefimi i dy fituesve te kategorise se pare ne lojen Fito Fito Muharrem Zela dhe Oltion Toro tregojne emocionet e para te fitores Mundesi pa fund per tu argetuar dhe fituar me produktet e Lotarise KombetareSSSAbrASSdo dite fitues dhe cmime pa fund

Fito Fito 700000 Leke shkojne ne Fushe Kruje cmime te tjera ne Vlore
  • 2014-10-06

Fito Fito 700000 Leke shkojne ne Fushe Kruje cmime te tjera ne Vlore

e Hene 6 Tetor 20140910 am Gara e fitores se cmimeve te medha me Fito Fito produkt i Lotarise Kombetare e hapur cdo dite te javes Te gjithe personat ne moshe madhore mund te luajne argetohen dhe fitojne cdo dite te javesbrbrVetem dy jave nga lancimi i produktit me te ri te Lotar