Rezultate te kerkimit per termin: +Lotaris

Total: 142
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.594Z

Pogradec, fitohen 10 milionë lekë me “Super Cash” të Lotarisë Kombëtare

POGRADEC-Bileta fituese është blerë nga zonja Serbesa Xhaferraj. Flet fituesja: “I them të gjithë njerëzve të bëhen pjesë e çmimeve dhe surprizave që Lotaria ofron për shqiptarët pasi si unë mund të fitojnë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.683Z

Presidenti Nishani dekreton Lotarine Kombetare

Presidenti Bujar Nishani dekretoi ligjin për liçencën e Lotarisë Kombëtare. Pas këtij akti të fundit formal, në rrugën ligjore mbi lojërat e lotarisë, drejtori i përgjithshëm i kompanisë “Lotaria Kombëtare&rd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.489Z

Këshilli i Ministrave miraton kriteret e vlerësimit të aplikimeve, për dhënien e licencës për lotarinë kombëtare  

Këshilli i Ministrave miratoi sot, vendimin “Për miratimin e kritereve të vlerësimit të garës, të dokumenteve standarde dhe strukturës së Komisionit të Vlerësimit të Aplikimeve, për dhënien e licencës për lotarin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.848Z

Grupi Austrian Lotteries prezanton zyrtarisht nisjen e Lotarise Kombetare

Është prezantuar zyrtarisht nisja e Lotarisë Kombëtare, pjesë e grupit Austrian Lotteries. Ambasadori austriak Florian Rauning, çeli ceremoninë duke shprehur kënaqësinë për zgjerimin dhe thellimin e bashkëpunimit ekonomik mes Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.636Z

Rudina Magjistari, prezantuesja e re e Loto “6 nga 39”

TIRANE-Gjithçka që ju thamë një javë më parë për Rudina Magjistarin dhe Lotarinë Kombëtare rezulton të jetë e vërtetë. Rudina Magjistari ka ndërprerë pushimet e saj enkas për Lotarinë Kombëtare. Pak dit&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.497Z

Qeveria jep licencë për lotari kombëtare

Për herë të parë qeveria shqiptare merr vendimin për dhënien e një liçence llotarie kombëtare. Në kohën kur kriza globale është më evidente, qeveria merr këtë vendim me anë të cilit mund tu jepen mund&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.703Z

Lotaria sa do taksohet kompania

Tenderi për licensën e Lotarisë Kombëtare është shoqëruar me debate të forta mbi procedurat e ndjekura dhe kriteret e vendosura nga qeveria. Opozita ka akuzuar se përmes këtij tenderi qeveria po fal deri në 100 milionë euro para

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama