Rezultate te kerkimit per termin: +Lousiana

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] lousiana / docs[0] 9 / hits[0] 9 /
No Pic available
  • 2017-06-23

Bën 2253 km me biçikletë për të dëgjuar zemrën e vajzës në trupin e dikujt tjetër

Çiklisti Bill Conner udhëtoi 1400 milje (2253 km) për të dëgjuar zemrën e vajzës së tij të vdekur në trupin e dikujt tjetër. Histori sa emocionuese aq dhe prekëse. Bill udhëtoi me biçikletë nga Wisconsin, në Baton Rouge, Lousiana në ditën e baballarëve. Conner u flimua teksa me st

No Pic available
  • 2015-07-24

3 të vdekur dhe 9 të plagosur në Lousiana, një person hapi zjarr në një kinema

Një person i armatosur në SHBA ka  hapur zjarr brenda një kinemaje në Lafayette të Louisiana, duke vrarë 2 persona dhe plagosur 9 të tjerë. Sipas informacioneve të publikuara nga policia, ngjarja ndodhi në orën 7 me orën lokale, gjatë shfaqjes së filmit “Trainwreck” dhe sa

13 Republikanët me më shumë gjasa për të garuar për në Shtëpinë e Bardhë
  • 2015-01-05

13 Republikanët me më shumë gjasa për të garuar për në Shtëpinë e Bardhë

WASHINGTON D.C.: Republikanët, në SHBA, thonë se lista e tyre e gjatë, me trembëdhjet "të fortit" e tyre, që janë duke menduar të nisin sfidën e garës brenda partisë së tyre - në zgjedhjet paraprake, për zgjedhjet p

No Pic available
  • 2014-10-03

Arrestohen mësueset, bënin seks me studentin dhe e regjistronin me video

Një mësuese nga Lousiana është arrestuar pasi drejtuesit e shkollës kanë marrë vesh se ajo ka bërë seks me studentin e saj 16 vjeçar. Shelley Dufresne 34 vjeçe e martuar dhe nënë e 3 fëmijëve është vënë prapa hekurave me akuzën e shpërdorimin të detyrës dhe seks me studentin.

No Pic available
  • 2014-08-02

Lë 2 fëmijët e vegjël, vetëm në makinë, të kënaqte me seks oral partnerin

Një 25-vjeçare la dy fëmijët e saj të vegjël në makinë me qëllim që të kryente seks oral me parterin e saj diku më tutje. Gruaja e identifikuar si Princess Marks, (ne foto) u arrestua nga policia në Lousiana në SHBA pasi i kishte lënë vetëm, dhe pa mbikqyrje, në makinë 2 fëmijët

Supermashtruesit më të mëdhenj të historisë
  • 2014-07-05

Supermashtruesit më të mëdhenj të historisë

Nga shitësi i kullës Eiffel deri tek Kolombo i Evropës Supermashtruesi fierak Ledjan Muçaraku, i cili duke filluar që në vitin 2007 ka mashtruar qindra qytetarë e hallexhinj të thjeshtë e deri te biznesmenë ndërtimi, në mes të Tiranës. Duke lidhur kontrata huadhënie ai mashtronte nje

No Pic available
  • 2010-04-30

Shtresa e naftës mbërrin në bregdetin e SHBA-së

Shtresa e naftës së përhapur në det, në Gjirin e Meksikës ka mbërritur ashtu siç pritej në bregdetin e shtetit të SHBA-së, Louisiana. Nafta e derdhur ka nisur të hyjë në deltën e Misisipit- bëhet e ditur nga mediat. Dallgët e larta bënë që të dështonin përpjekjet për të