Rezultate te kerkimit per termin: +Luiano +Boi

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] luiano / docs[0] 17 / hits[0] 19 / keyword[1] boi / docs[1] 348 / hits[1] 389 /
No Pic available
  • 2010-08-30

PD, Berishës: Bllokoje projektin e Ramës për ndërtimet tek liqeni

PD denoncon Ramën: Ideove qytezë te liqeni, fiton miliona euro. Boçi: Tek Liqeni Artificial, Rama 20 për qind të fitimit Deputett e PD-s i krkojn Kryeministrit Sali Berisha, n cilsin e kreut t KKRRTSH-s, q t bllokoj projektin e parashikuar nga Edi Rama pr ndrtimin e pallate

No Pic available
  • 2010-08-29

Serjani: Keni mbi 40 kallëzime për shpifje në prokurori

Boi: Kryeministri t gjej hapsirat t zhbj aferat korruptive t Rams Partia Demokratike dhe Bashkia e Tirans kan vijuar prplasjen e akuzave reciproke, duke prdorur as m pak e as m shum t njjtn gjuh. Demokratt i kan vijuar sulmet ndaj kryebashkiakut Edi Rama, duke prdorur t njjtat akuza pr korrupsion m

PD, komision hetimor për pasurinë e deputetëve
  • 2010-08-23

PD, komision hetimor për pasurinë e deputetëve

Deputett demokrat, Luiano Boi, Albana Vokshi dhe Gerti Bogdani akuzuan Edi Ramn dhe bashkpuntort e tij pr korrupsion Partia Demokratike i krkoi dje kryetarit t Partis Socialiste, Edi Rams, konsensusin pr ngritjen e nj komisioni hetimor parlamentar pr pasurit e deputetve t majt dhe t djatht. Nga ana

No Pic available
  • 2010-08-23

PD: Komision hetimor për aferat e Ramës

Boçi: Rama të pranojë hetimin e pasurisë PD-ja paralajmron ngritjen e nj komisioni t posam parlamentar pr zbardhjen e aferave korruptive t kryebashkiakut Edi Rama. N emr t Partis Demokratike, deputeti Luiano Boi krkoi dje nga kryetari i Partis Socialiste t reagoj pr akuzat q i

No Pic available
  • 2010-08-18

Mazhoranca rinis sulmet ndaj Topit

Deputeti i PD-s Boi: Presidenti reagoi me nervozizm pr pronat Nuk ka vonuar sulmi i mazhorancs ndaj Presidentit t Republiks, Bamir Topi, edhe pse disa dit me vones. Ndonse jo nga qendra gjeografike apo dhe politike e selis blu, mazhoranca ka folur dje me gojn e deputetit Luiano Boi. “Vendimi p

No Pic available
  • 2010-08-18

Ligji i pronave, PD: Do ta rivotojmë pa ndryshime

Boçi: Topi, nervoz kur ka kthyer ligjin Mazhoranca do t rivotoj n Kuvend ligjin e pronave pa iasnj ndryshim. Ai sht trsisht ligjor dhe n prputhje me Kushtetutn. Kshtu ka pohuar dje deputeti demokrat, Luano Boi, lidhur me ndryshimet e bra n ligjin “Pr kthimin dhe kompensimin

No Pic available
  • 2010-06-11

Rusia: Shqipëria, faktor stabiliteti në Ballkan

Rusia vlerson rolin dhe kontributin konstruktiv t Shqipris pr ruajtjen dhe forcimin e stabilitetit, paqes, siguris dhe zhvillimit n rajonin e Ballkanit. Nj delegacion i Komisionit t Jashtm t Parlamentit shqiptar, i kryesuar nga kryetari i ktij Komisioni, z. Fatos Beja, zhvilloi n