Rezultate te kerkimit per termin: +Lua +Remi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.787Z

Lua Remi akuzohet per perdhunim

Futbollisti francez, Lua Remi, është arrestuar nga policia britanike dhe akuzohet për përdhunim. Remi, lojtar i skuadrës Kuins Park Rejnxhërs, akuzohet se ka kryer përdhunim në bashkëpunim me dy të tjerë. Denoncimi është bërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama