Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Hoxha

Total: 2265
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.080Z

Luan Hoxha: Gjyqi në mungesë

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Luan Hoxha Ish-zyrtari i lartë i Ushtrisë, i zhdukur që në janar 2012, reagon pas dënimit me 7 vjet burg. Gërdeci, avokati: Fola me ish-shefin e Shtabit për apelin. Gjenerali Luan Hoxha, ish-kreu i Shtabit të Përgjithshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.344Z

Luan Hoxha gjeniui energjise alternative

Nje shpikes kosovare ka mbi gjashte vite qe ka arritur te krijoji nje makine e cila furnizohet vetem me hidrogjen. 35 vjecari nga Sllatina e Vitise nuk ka ndaluar ketu ai eshte duke perfunduar edhe projektin e tij te radhes automjeti i furnizuar vetem me uje. Fatkeqesisht Golfi i tij eshte e vetmja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.924Z

Luan Hoxha, status si azilant në SHBA

Konfirmimi nga avokati Ibrahim Lahi. Ish-kreu i ushtrisë u dënua 5 vite burg për Gërdecin Ish-shefi i Shtabit të Ushtrisë Shqiptare, Luan Hoxha, i dënuar me 5 vite burg për tragjedinë e Gërdecit, mësohet se ka ftuar statusin e azilantit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku dhe u arra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.913Z

Luan Hoxha fiton azilin ne SHBA

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë Luan Hoxha, ndërsa vazhdon të jetë në listën e 742 personave të kërkuar nga drejtësia, konfirmohet se ka fituar azilin politik ne Shtetet e Bashkuara. Pas nje periudhe te gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.058Z

Luan Hoxha nga mërgimi: Do apeloj dënimin tim

Share Edhe pse është në mërgim prej pak kohësh, ish- shefi i Shtabit të Ushtrisë, Luan Hoxha, mësohet se ka kontaktuar me avokatin e tij dhe i ka kërkuar të apelojë vendimin në Gjykatën e Apelit. Siç raporton Panorama, avokati i Hoxhës ka dorëzuar ankimimin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.647Z

Luan Hoxha, 206 telefonata me Delijorgjin

Ish- shefi i Shtabit të Ushtrisë, vetëm ditën e ngjarjes ka folur 4 herë me pronarin e "Alba Demil" Me ish- ministrin më shumë biseda janë kryer ditën e tragjedisë TIRANE- Ish- shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Ushtrisë, Gjeneral Major Luan Hoxha, nga tabulatet telefonike të ad

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.894Z

Topi shkarkon shefin e Shtabit, Luan Hoxha

TIRANE - Nje tjeter ushtarak i larte u shkarkua dje nga detyra, si "pergjegjes" per tragjedine e Gerdecit. Gjeneral Lejtnant Luan Hoxha, me detyren shef i Shtabit te Pergjithshem, u lirua nga detyra, pas propozimit te bere nga Kryeministri Sali Berisha, disa jave me pare. Nje kerkese e tille, ka ard

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama