Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Rams

Meta: total 20 / total_found 20 / time 0.000 / keyword[0] luan / docs[0] 32000 / hits[0] 42813 / keyword[1] rams / docs[1] 415 / hits[1] 782 /
No Pic available
  • 2010-11-29

Denzel Washington I buzeqesh botes ashtu sic ben ajo me mua

Denzel Washington ka llogaritur se ne jete nese do te jetoj deri ne 80 vjec ka rreth 30 mije dite qe ka vendosur te mos i kaloje duke u merzitur apo mbajtur inat. Motoja e tij eshte e thjeshte nje fjale e embel mund te ndryshoje diten Nese ka njeri qe di te impresionoje me bisedat e tij ai eshte De

No Pic available
  • 2010-08-24

Vokshi: Rama sulm brutal privatësisë sime

Deputetja, flet për ditët e saj përballë akuzave të Kryebashkiakut sht nj grua e fort por brenda saj nuk mund t fshihet kurrsesi brishtsia. E mbushur me indinjat, e lnduar, por me dinjitet, sepse Albana Vokshi do t’a mbroj veten dhe familjen e saj deri n fund. Aj

No Pic available
  • 2010-08-16

Letra kundër Withers? LSI: Një skizofreni e Ramës

Rama, Kim Philby i kohëve moderne Lvizja Socialiste pr Integrim i konsideroi dje pretendimet se ministri i Jashtm, Ilir Meta, ka drguar letr ankimi n Uashington kundr ambasadorit amerikan n Tiran, si nj skizofreni t Edi Rams. Sekretari i prgjithshm i LSI-s, Luan Rama, i cilsoi pret

No Pic available
  • 2010-08-05

Bashkia përgjysmon urbanët dhe fik kondicionerët

Ankohen qytetarët: 40 minuta pritje në stacion N kto dit t ngrohta vere, ku shum prej kryeqytetasve prdorin urbant, Bashkia e Tirans ka prgjysmuar autobust si dhe ka fikur kondicionert. Pr qytetart e Tirans udhtimi me urban sht kthyer n makth t vrtet. Pritjet deri n treerek ore

No Pic available
  • 2010-08-01

LSI, Rama: Koalicioni me PD-në, i qëndrueshëm

LSI thirrje Topit: Cdo lëvizje në kontekst të Kushtetutës Qndrimet jo t njjta ndaj shtjes s Kushtetueses nuk kan krijuar asnj konflikt brenda koalicionit PD-LSI, madje kjo aleanc sht e qndrueshme. Prfaqsues t LSI-s garantuan dje pas qndrimeve t kundrta t artikuluara s fundmi

No Pic available
  • 2010-07-11

Fatmir Mediu: Me Ramën, të vështira negociatat...

Intervistë me kreun e PR-së, ministrin e Mjedisit, z. Fatmir Mediu Fundjava e tij kt her sht e mbushur plot ankth dhe emocione. Kryetari i PR-s, njhersh ministr i Mjedisit, z. Fatmir Mediu, po pret me padurim finalen e Kampionatit Botror Afrik 2010. Luan skuadra e tij, pr t ciln

No Pic available
  • 2010-07-10

LSI: Jo kundër PD-së, por pro cilësisë së Çomos

Aleatja e PD-s, Lvizja Socialiste pr Integrim, doli dje para mediave me nj argument shpjegues pr votn n Parlament pro kandidaturs s Sokol omos pr antar n Gjykatn e Lart. Sipas saj, LSI nuk doli kundr PD-s, por votoi profesionalizimin e z. omo. Sipas Luan Rams, sekretari i prgjith