Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Topiu

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] luan / docs[0] 33160 / hits[0] 44387 / keyword[1] topiu / docs[1] 3 / hits[1] 3 /
No Pic available
  • 2011-03-29

LSI zyrtarizon 62 kandidatet e saj

Levizja Socialiste per Integrim zyrtarizoi dje listen e kandidateve te saj per zgjedhjet vendore ku synon fitoren ne kater bashki te njohura Elbasan Gjirokaster Lushnje dhe Pogradec. Ajo qe te bie ne sy jane zonat te cilat demokratet i kane lene LSI-se ku pjesa me e madhe e tyre jane bastione te

LSI zbardh emrat e kandidateve per zgjedhjet e 8 majit dhe zonat ku garon
  • 2011-03-29

LSI zbardh emrat e kandidateve per zgjedhjet e 8 majit dhe zonat ku garon

Selia e Levizjes Socialiste per Integrim Tirane 29 mars 2011 NOA- Sekretari i Pergjithshem i Levizjes Socialiste per Integrim Luan Rama beri te ditur per mediat  listen emerore te njesive vendore ku  do te kandidojne perfaqesues te LSI-se nen siglen e koalicionit Aleanca per qytetarin. Ne fjal

LSI ben publike listen e kandidateve per zgjedhjet lokale
  • 2011-03-28

LSI ben publike listen e kandidateve per zgjedhjet lokale

Levizja Socialiste per Integrim ka bere te ditur listen zyrtare te kandidateve per bashki dhe komuna. LSI ka shpallur kandidat ne ato zona te cila u jane caktuar asaj nga PD-ja. QARKU BERAT 1- BASHKIA URA VAJGURORE THOMA RUMNII 2- KOMUNA POSHNJE KUJTIM P