Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Topciu

Total: 37
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.867Z

Topciu nje veper mbi modernitetin e letrave shqipe

/ / Ndersa jo rralle here kemi degjuar te flitet per mungese te kritikes letrare ne Shqiperi na vjen pikerisht nje i tille. Titullohet Tradita moderne ne letrat shqipe dhe mban per autor studiuesin dhe perkthyesin Luan Topciu. Libri vjen gjithashtu ne nje kohe kur diskutohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.564Z

Meta prezanton Luan Topciun

Pogradec Kandidati per kryetar i Bashkise se Pogradecit Luan Topciu i cili garon nga LSI eshte prezantuar nga kreu i kesaj force politike Ilir Meta. Duke mbeshtetur kandidatin e kesaj partie Meta u shpreh se ai do te jete me shume ne sherbim te qytetareve duke ju permbajtur keshtu vete motos se tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.800Z

Luan Topciu Do ta bejme Pogradecin me qender universitare

Aleanca per Qytetarin Taksa te diferencuara per nxitjen e biznesit Luan Topciu me nje sere arritjesh si studiues kritik letrar perkthyes e diplomat provon per here te dyte nje gare elektorale dhe meton per here te pare postin e administratorit te qytetit te tij. Ai vjen si kandidature e LSI-se ne k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.276Z

Topciu Do tu kthej Pogradecin qytetareve

Luan Topciu perfaqeson koalicionin e djathte ne zgjedhjet vendore per bashkine e Pogradecit. I mbeshtetur nga LSI dhe PD ai synon qe te fitoje ndaj kreut aktual te bashkise Artan Shkembi. Topciu rrefen ne nje interviste per Shekullin projektet e tij per qytetin e Pogradecit Programi im dhe i ekipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.113Z

Meta: Kryetaret e bashkive, jo pronare te qytetit Qamil Xhani

Njesite vendore kane nevoje per administratore qe mendojne per qytetaret dhe qe nuk e shohin bashkine apo komunen si prone te tyre. Keshtu u shpreh dje, Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim, Ilir Meta, gjate takimeve elektorale te zhvilluara ne qytetin e Pogradecit, ne mbeshtetje te kandidati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.757Z

Topciu: Planet per te ndryshuar Pogradecin

INTERVISTA/ Kandidati i "Aleances per Qytetarin" Luan Topciu flet per qytetin e Pogradecit, nje nder me te rendesishmit ne vend, sidomos ne fushen e turizmit. Flet per projektet qe lidhen me infrastrukturen rrugore, ndalet edhe ne incidentet e diteve te fundit me aludime per prapavije politike Z. T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.031Z

Berisha Kurre tha dhe Ramizi por doli ne pension

Prezantohet kandidati i shumices ne Pogradec. Kryeministri Pogradeci do jete pasuri e mbrojtur nga UNESCO Pogradeci do te jete nen mbrojtjen e UNESCO-s ne vitet ne vijim. Ky eshte nje premtim qe Kryeministri Sali Berisha ka bere dje nga qyteti juglindor ku se bashku me numrin dy te qeverise Edmond

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama