Rezultate te kerkimit per termin: +Luan +Vehbi +Muca

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.001 / keyword[0] luan / docs[0] 26329 / hits[0] 35254 / keyword[1] vehbi / docs[1] 610 / hits[1] 919 / keyword[2] muca / docs[2] 1271 / hits[2] 2421 /
Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit
  • 2011-03-29

Lista zyrtare e kandidateve te PS ne zgjedhjet e 8 majit

Kryesia e PS Tirane 28 mars NOA 8211 Partia Socialiste ka prezantuar sot emrat e kandidtave per bashki dhe komuna ne gjithe vendin. Anetarja e Kyresise se PS-se Mimi Kodheli ka lexuar para medieve emrat e vendosur nga forumi i larte i PS-se te vendosura gjate diskutimeve te dy diteve te fundit. Me p

No Pic available
  • 2011-03-25

Zgjedhjet lokale, emrat e PD-së e PS-së në 12 qarqet e vendit

Socialistët kanë mbyllur dje asambletë vendore, për t’i lënë zyrtarizimin e kandidaturave kryesisë në qendër. PD-ja mbyll procesin në fundjavë Dy kampet e mëdha politike në vend, që do të garojnë në zgjedhjet e ardhshme vendore, kanë mundur të mbyllin listat e kandidimit pë

Ekzekutohet i forti i Shkodres Astrit Kurmema
  • 2011-03-15

Ekzekutohet i forti i Shkodres Astrit Kurmema

Policia e Shkodres identifikon dy autoret e vrasjes. Kurmema vuante denimin me 20 vjet per vrasje Shuhet me dy plumba pistolete miti problematik i Astrit Kurmemes 46-vjecarit nga Shkodra i akuzuar per me shume se nje vrasje dhe nje sere akuzash te tjera penale. I denuar me 20 vj

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V

No Pic available
  • 2009-07-24

Legalizimet, emrat e rinj që marrin tapitë

 lista e legalizimeveBashkia TiranëEmërtimi i territorit  Komuna Dajt ZK 2460  QESARAKEOSMAN YMER DISHARAMADAN,NEZIR GANI HALDEDAAGRON SAMI HYKABASHKIM MEHMET BEGAMETO IDRIZ ÇULLIMEHMET YMER SITAXHELAL RIFAT KURTIVEHAP RIFAT KURTIDURIM GANI  SELMANIALUSH NOVRUZ BALLAARIF

No Pic available
  • 2009-06-15

Emrat e qytetarëve të Tiranës që po u verifikohet pasuria nga Përmbarimi

Botohet lista e plotë me 250 emrat e debitorëve të firmave piramidale. Drejtoria e Tatimeve dhe zyrat e hipotekës po bëjnë verifikimet për pasuritë Laureta Rryçi Tiranë - Zyra e Përmbarimit në kryeqytet po verifikon pasuritë e 250 qytetarëve të Tiranës. Gazeta “Albania” ka mund