Rezultate te kerkimit per termin: +Luan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.990Z

Luan Omari:

Konstitucionalisti Luan Omari ka deklaruar se realizimi i reform

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:54.465Z

Jam luan

Share TemA, 10 Janar 2012 Ilir Meta, pavarësisht deklaratave të tij se është një luan, është më shumë se kurrë pranë burgut. Prokuroria ka mundur që të provojë akuzat e Dritan Priftit kundrejt tij, ndërsa tashmë pritet të shihet se çfarë vendimi do të marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.934Z

Luan Rama: LSI nuk ia luan syrin as PD e as PS-së

Kreu i deputetëve të LSI-së, Luan Rama ka folur sot nga Vaut i Dejës për qëndrimet e Lëvizjes Socialiste për Integrim lidhur me krizën politike dhe zgjedhje parlamentare. Luan Rama ka theksuar se zgjedhjet duhet të jenë më standarde për interesin e vendit dhe jo për interesa e politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.564Z

Meta prezanton Luan Topciun

Pogradec Kandidati per kryetar i Bashkise se Pogradecit Luan Topciu i cili garon nga LSI eshte prezantuar nga kreu i kesaj force politike Ilir Meta. Duke mbeshtetur kandidatin e kesaj partie Meta u shpreh se ai do te jete me shume ne sherbim te qytetareve duke ju permbajtur keshtu vete motos se tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.080Z

Luan Hoxha: Gjyqi në mungesë

Ish-shefi i Shtabit të Përgjithshëm të Forcave të Armatosura, Luan Hoxha Ish-zyrtari i lartë i Ushtrisë, i zhdukur që në janar 2012, reagon pas dënimit me 7 vjet burg. Gërdeci, avokati: Fola me ish-shefin e Shtabit për apelin. Gjenerali Luan Hoxha, ish-kreu i Shtabit të Përgjithshëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.337Z

Masakrohet gazetari Luan Kondi

Artan Cena Tirane - Goditet gazetari Luan Kondi, zv. kryeredaktor i gazetes "Albania". Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare, perpara redaksise ku punon Kondi. Nderkohe qe Policia e Tiranes tha dje ne nje komunikim zyrtar se, ka ndaluar nje person si te dyshuar, qe eshte Leonard Pellumb Zani, 34 vjec.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.057Z

Neville vazhdon të luan

Nga Express më 11 qershor 2011 në ora 17:44 Kapiteni i Evertonit Phil Neville synon të vazhdon të luan edhe për së paku dy vite. 34 vjeçari kishte konsideruar pensionimit në fillim të sezonit të kaluar pasi pësoi një lëndim në shputë. Mirëpo, Neville ka bërë të ditur se do t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama