Rezultate te kerkimit per termin: +Luarzs

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.548Z

OKB ndihmë për zonat e përmbytura në janar

Organizata e Kombeve t Bashkuara nprmjet agjencive te saj, UNDP, UNICEF dhe OCHA, ka dhuruar 253 mij dollar n form granti pr realizimin e disa projekteve n kuadr t riaftsimit t zons s prekur nga prmbytja n muajt janar-shkurt n Qarkun e Shkodrs. Marrveshja pr kt qllim u nnshkrua sot nga Ministri i Br

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama