Rezultate te kerkimit per termin: +Lubjane

Meta: total 89 / total_found 89 / time 0.000 / keyword[0] lubjane / docs[0] 89 / hits[0] 97 /
Rama Refugjatet muret nuk jane zgjidhje
  • 2016-09-07

Rama Refugjatet muret nuk jane zgjidhje

Transmetuar me 06092016 - 1321 Lubjane 6 gusht 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama ishte panelist kryesor ne Forumit Strategjik te Bled-it ne Slloveni Forumi i cili u lancua ne vitin 2006 per te promovuar dialogun e hapur mbi sfidat e kohes politike te siguri

Rama vizite dyditore ne Slloveni takohet me homologun Miro Cerar
  • 2016-09-06

Rama vizite dyditore ne Slloveni takohet me homologun Miro Cerar

Transmetuar me 05092016 - 1711 Lubjane 5 shtator 2016 NOAal - Kryeministri i Shqiperise Edi Rama ka postuar ne profilin e tij ne Facebook nje foto ku shihet me homologun slloven Miro Cerarbr br Rama ndodhet ne Ljublane per nje vizi

Rama Muret nuk jane zgjidhje per refugjatet duhet nderveprim VIDEO
  • 2016-09-06

Rama Muret nuk jane zgjidhje per refugjatet duhet nderveprim VIDEO

Transmetuar me 06092016 - 1321 Lubjane 6 gusht 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama ishte panelist kryesor ne Forumit Strategjik te Bled-it ne Slloveni Forumi i cili u lancua ne vitin 2006 per te promovuar dialogun e hapur mbi sfidat e kohes politike te siguri

Rama vizite zyrtare ne Slloveni
  • 2016-09-05

Rama vizite zyrtare ne Slloveni

brbrKryeministri i Shqiperise Edi Rama mberriti kete te hene per nje vizite zyrtare ne Slloveni Shefi i qeverise eshte pritur me nje ceremoni ushtarake nga Kryeministri slloven Milo Cerar Dy kryeministrat kane patur nje takim koke me koke ne Pallatin Presidencial ne Lubjane Me pas eshte zhvilluar n

Maqedoni emigrantet bllokohen ne kufi
  • 2016-03-01

Maqedoni emigrantet bllokohen ne kufi

brbrMijera refugjate kane kaluar nje tjeter nate te ftohte ne kampet provizore te kufirit greko- maqedonas Perballe tyre ne anen e kufirit qendronte kordoni policor i cili me heret pas tentatives se emigranteve per te care rrethimin me tela perdore gaz lotsjelles dhe hapen disa here zjarr Por nders

Shifra rekord per emigrantet ne Greqi shtetet fqinje ne alarm
  • 2015-10-21

Shifra rekord per emigrantet ne Greqi shtetet fqinje ne alarm

Transmetuar me 20102015 - 2145 PUBLICITET Numri i emigranteve qe kane mberritur ne Greqi kete vit ka arritur ne gjysme milioni vleresojne Kombet e Bashkuara Numri i njerezve qe mberrijne ne dite ne kete vend ka arritur ne 8

Dosja Zagani ne mediat e huaja
  • 2015-10-03

Dosja Zagani ne mediat e huaja

brbrSkandali Zagani eshte ne fokus te mediave italiane E perditshmja Il secolo dicanove i ka kushtuar nje artikull lidhjeve te ish-shefit te antidroges ne Fier Dritan Zaganit dhe punonjeses te ambasades italiane Ana Poxhi e cila ka mbajtur dhe nje post te larte drejtues ne Policine Italiane Gazeta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama