Rezultate te kerkimit per termin: +Luca

Total: 1331
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.239Z

Luca Toni te Barcelona?

Barcelona mund të bëjë në janar një transfer befasues. Sulmuesi veteran italian, Luca Toni mund të jetë "Larssoni" i ri i Barcelonës. Sulmuesi i Veronës ka shëklqyer këtë edicion duke shënuar gola në Serie A për t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.892Z

Dy piktore shqiptare per Luca Giordano-n

15/09/2010Ai ishte nje piktor i madh i vendit te tij ndersa ata jane dy piktore shqiptare qe zhvillojne artin e tyre kryesisht pertej detit. Ashtu si te gjithe artistet nderkombetare . Alfred Milot Mirashi dhe Artan Shabani jane pjesemarres ne ekspoziten qe eshte planifikuar te celet me 25 Shtator

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.544Z

Luca Toni dëshiron rikthimin në Serinë A

Sulmuesi i Bayern Munichut, Luca Toni, thotë se ai është i gatshëm të rikthehet në kampionatin italian të futbollit. E ardhmja e Luca Tonit në Bayern vazhdon të jetë e pasigurt, veçanërisht pas ardhjes së Mario Gomez nga Stuttgarti. "Dua të rikthehem. E di se ka krizë në klubet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.377Z

Ana Luca: Një vit akademik intensiv!

Studentët e Infermierisë mbyllën sot sezonin e provimeve. Projekti ‘’Vitrina në kampus’’ edhe sot i shoqëroi ata duke shkëputur emocionet, ankthin por edhe intervista me studnetët. Dy studentet e kësaj dege, Roxhensa Stafasani dhe Xhuli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.269Z

Luca Toni 100

Nga Express më 06 shkurt 2011 në ora 20:48 Luca Toni, të shtunën mbrëma e ka shijuar golin e tij të 100-të në Serie A. Sulmuesi italian shënoi golin e tretë, në fitoren e Juventusit me rezultat 3:1 ndaj Cagliarit. “Kam arritur në 100 gola në Serie A dhe për më shumë, këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.557Z

Juve, dëmtohet Luca Toni

Juventus duhet të bëjë pa sulmuesin Luca Toni për një muaj. Qendërsulmuesi i sapombërritur në Torino u largua dje nga fusha gjatë ndeshjes së Kupës së Italisë që Juventus luajti ndaj Catania-s. Futbollisti italian është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.306Z

BUJAR LUCA ME EKSPOZITËN KUTIA E ZEZË

Nga Ndini R. Bardhi Opinion Rreth ekspozitës individuale në GKA, Tiranë Nga Parisi në Shqipëri piktori franko-shqiptar Bujar Luca shfaqet para publikut artdashës dhe të kulturuar shqiptar me një ekspozitë pikture e titulluar Kutia e Zezë (Black box), e hapur më datën 21 tetor 15 nënto

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama