Rezultate te kerkimit per termin: +Lucie +Jones

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.178Z

Ja konkurentja e Linda Halimit në Eurovizion

Fituesja X Factor 6, Lucie Jones  do të përfaqësojë Mbretërinë e Bashkuar në Eurovizion. Lucie u shpall fituese pasi mahniti panelin e gjyqtarëvë: Bruno Tonioli, Sophie Ellis-Bextor dhe Cece Sammy. Këngëtarja, e cila po shkëlqen në muzikalin Rent tha se nuk ka nder më të madh ses

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:18.925Z

Nick Jonas me dy të dashura?

Nick Jonas “luan me femra”. Kohë më parë ka pasur thashetheme për një gjë të tillë, por si duket është e vërtet. Nick Jonas është duke u “zbavitur” me dy femra njëkohësisht. Nick është në lidhje me aktoren Lucie Jones dhe Samantha Barks. “Nick është duke e fituar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama