Rezultate te kerkimit per termin: +Lufttarit

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.026Z

Miti dhe vdekja misterioze e Lech Kaczynskit

"Kjo sht gjithashtu tragjedia jon"! Me kto fjal i sht drejtuar Kryeministri rus, Vladimir Putin, kolegut t tij polak, Donald Tusk, kur ky i fundit kishte mbrritur n vendin e tragjedis, n Smolensk t Rusis, aty ku gjeti vdekjen Presidenti polak, Lech Kaczynski. Lech Kaczynski ishte nisur nga Varshav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.327Z

N muzeun e Pavarsis, n Vlor

Stausi kombtar Muzeu i Pavarsis Kombtare sht ndrtesa origjinale, i prket asaj kohe,ndodhet n Vlor,qyteti ku flamuri kuq e zi, rreth 94 vite m par,n ditt e fundit t vjeshts t vitit 1912,u ngrit ky flamur duke shpallur indipendencn e shtetit shqiptar. Muzeu i pavarsis Kombtare ka patur vazhdimisht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama