Rezultate te kerkimit per termin: +Luftes

Meta: total 1000 / total_found 7391 / time 0.003 / keyword[0] luftes / docs[0] 7391 / hits[0] 10876 /
No Pic available
  • 2015-09-15

Debati i Cipras me Meimarakis

brbrNe prag te zgjedhjeve parlamentare te se dieles dy rivalet politike ne Greqi Cipras e Meimarakis u perballen per disa ore ne nje debat televiziv te transmetuar nga televizioni shteteror ERT br Cipras perjashtoi formimin e nje koalicioni me partine e qendres se djathte Demokracia e Re nese do te

Gazetari Arjan Melonashi dëshmon si censuruan Azem Hajdarin në TVSH. Përgjigjet ish-drejtori Skënder Buçpapaj
  • 2015-09-14

Gazetari Arjan Melonashi dëshmon si censuruan Azem Hajdarin në TVSH. Përgjigjet ish-drejtori Skënder Buçpapaj

Ish- gazetari i TVSH në fillim të viteve ’90, Arjan Melonashi ka postuar sot një reflektim mbi atë që ka ndodhur me një intervistë të censuruar të Azem Hajdarit në TVSH. Pas reagimit të tij ka reaguar dhe ish- drejtori i asaj kohe, Skënder Bucpapa, i cili jep versionin e tij. M

Konfindustria Te liberalizohet tregu i kasave fiskale
  • 2015-09-13

Konfindustria Te liberalizohet tregu i kasave fiskale

Tirane 13 shttaor 2015 NOAal-Konfindustria i kerkon qeverise qe ne nje kohe sa me te shpejte te permiresoje thelbesisht menyren e ndertimit dhe funksionimit aktual te tregut te kasave fiskale ne vendbr br Ne kuader te aksionit kunder informalitetit administratori i Konfindustria Gjergj Buxhuku ne

ISIS perdor arme kimike ne Irak dhe Siri
  • 2015-09-11

ISIS perdor arme kimike ne Irak dhe Siri

0 brbr SSSAbrASS brbrWashingtoni eshte thuajse i bindur se Shteti Islamik po perdor arme kimike ne Irak dhe Siri Sipas nje zyrtari amerikan te cituar nga BBC jane kater rastet ne dy anet e kufirit Irak 8211 Siri kur ISIS ka perdorur agjente kimike mustarde ne forme pluhuribrbr brbrshte nje celule e

Replika mes deputetit Patozi dhe Ministrit Tahiri ne parlament
  • 2015-09-11

Replika mes deputetit Patozi dhe Ministrit Tahiri ne parlament

0 brbr SSSAbrASS brbrTrafiku i droges u be objekt replikash mes deputetit demokrat Astrit Patozi dhe Ministrit te Brendshem Saimir Tahiribrbr brbrPatozi nga foltorja e Kuvendit tha se shqiptaret po largohen sepse Shqiperia eshte shnderruar ne magazine gjigande droge dhe se harta e hashashit nuk po

Basha- Jahjaga Zgjerimi i bashkepunimit te jete sa me funksional dhe praktik
  • 2015-09-11

Basha- Jahjaga Zgjerimi i bashkepunimit te jete sa me funksional dhe praktik

Transmetuar me 11092015 - 1327 Gjate takimit Lulzim Basha Atifet Jahjaga Tirane 12 shtator 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha thote se ndonese i ka pershendetur dhe inkurajuar takime me te shpeshta mes qeverise se

Basha-Jahjaga Zgjerimi i bashkepunimit te jete sa me praktik
  • 2015-09-11

Basha-Jahjaga Zgjerimi i bashkepunimit te jete sa me praktik

Transmetuar me 11092015 - 1327 Gjate takimit Lulzim Basha Atifet Jahjaga Tirane 12 shtator 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha thote se ndonese i ka pershendetur dhe inkurajuar takime me te shpeshta mes qeverise se