Rezultate te kerkimit per termin: +Luftoi

Total: 2066
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.362Z

Përkujtohet baba Reshati, Brahimaj: Luftoi për harmoninë fetare

Haxhi Dede Rashat Bardhi është përkujtuar me aktivitete në Kryegjyshatën Botërore të Bektashizmit në 81 vjetorin e lindjes. Kryegjyshi botëror, Haxhi Baba Edmond Brahimaj tha se edhe sot ne ecin në rrugën e nisur Baba Reshati i cili luftoi për harmoninë fetare që ne gëzojmë edhe sot.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.465Z

Vendola: Puglia luftoi cdo paragjykim për shqiptarët

TIRANE- Shqipëria për rajonin e Puglias është një pasuri, vëllazëri është gjithcka që kemi dashur të ndërtojmë. Kështu ka deklaruar për TV News24, Presidenti rajonit të Puglias Niki Vendola. Sipas tij Puglia dhe Shqipëria janë gjithnjë edhe më pranë.“Ne ju kemi paraqitur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.047Z

Aldo Bumçi luftoi si kamikaz kundër Shqipërisë, amendament kundër negociatave që habiti dhe PE

Menjëherë sapo është marrë vesh se deputeti demokrat Aldo Bumçi ka kërkuar në mënyrë zyrtare në emër të PD që të  mos hapen negociatat me BE, ka reaguar deputeti Taulant Balla, bashkë-kryetar i Komitetit Parlamentar të Stabilizim-Asociimit Bashkimi Europian-Shqiperi . Ai është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.244Z

Eduard Selami: Berisha ndërtoi 130 universitete. Bujar Nishani: Berisha luftoi korrupsionin në universitete

Ka shumë gjëra ku kjo qeveri e ka bërë baltë, por ndër më kryesoret është dështimi me arsimin e lartë. Megjithatë, për Eduard Selamin dhe për Bujar Nishanin, Berisha ka arritje të mëdha në fushën e arsimit të lartë. Duke folur në konventën e të rinjve të PD,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.465Z

Niki Vendola: Puglia luftoi cdo paragjykim për shqiptarët

TIRANE- Shqipëria për rajonin e Puglias është një pasuri, vëllazëri është gjithcka që kemi dashur të ndërtojmë. Kështu ka deklaruar për TV News24, Presidenti rajonit të Puglias Niki Vendola. Sipas tij Puglia dhe Shqipëria janë gjithnjë edhe më pranë.“Ne ju kemi paraqitur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.070Z

VV: Krishti e luftoi korruptimin shpirtëror

Lëvizja 'Vetëvendosje', u ka uruar Krishtlindjet, të gjithë besimtarëve shqiptarë, dhe të tjerëve të besimit të krishterë, Në urimin e saj, Vetëvendosje thotë se Jezu Krishti në kohën e tij, e ka luftuar pa kompromis korruptimin shpirtëror e material të elitave të shtirura dhe pus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.072Z

VV: Jezu Krishti luftoi korrupsionin

Lëvizja Vetëvendosje ka uruar besimtarët shqiptarë dhe të tjerë të besimit të krishterë. Sipas kësaj Lëvizjeje Jezu Krishti e ka luftuar korrupsionin në kohën e tij duke ua prishur hesapet atyre që filluan ta shesin me para edhe b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama