Rezultate te kerkimit per termin: +Luftove

Total: 36
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.425Z

Rrëfimi i ndjerë i pedagoges për gjyqtaren që u ekzekutua nga ish-burri

Pedagogia Majlinda Keta ka kujtuar momentin e fundit kur është takuar me gjyqtaren dhe miken Fildez Hafizi, e cila u ekzekutua sot nga ish-bashkëshorti i saj. Nëpërmjet një statusi në Facebook, Majlinda Keta thotë se 1 qershori ka qenë hera e fundit kur është takuar me të, ku kanë folur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:28.840Z

Fatos Lubonja: Për çfarë keni luftuar ju shqiptarët e Kosovës?

Në një emision televiziv analisti i njohur Fatos Lubonja ka hedhur një sërë kritikash për ish luftëtarët e UÇK-së apo krahu i luftës siç njihet ndryshe dhe që jan në pushtet mbi 10 vite jo vetëm në Kosovë por edhe në Maqedoni. Sipas tij, politika në Kosovë por edhe në viset tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.100Z

Vajza e Stefi Priftit, mesazh prekës për nënën e ndjerë

Nuk ka kaluar shumë kohë nga humbja e jetës së nënës së saj dhe Maria Prifti, vajza e kengetarit korcar, Stefi Prifti i ka kushtuar asaj nje dedikim ne rrjetet sociale. "E shtrenjta Nena ime ! Nuk gjej force per te besuar qe sdo me zgjoje me puthja jote , sdo degjoj me zerin tend , nuk do me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.554Z

Mesazhi rrëqethës i vajzës së Stefi Priftit: E shtrenjta nëna ime...

Transmetuar më 07.12.2015 - 22:18 PUBLICITET Pak ditë pas humbjes së nënës së saj, vajza e madhe e këngëtarit Stefi Prifti, Maria, ka publikuar në faqen e saj në “Facebook”, një m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.557Z

Vajza e Stefi Priftit, mesazh prekës për humbjen e nënës (FOTO)

Pak ditë më parë bashkëshortja e këngëtarit Stefi Prifti u nda nga jeta, duke lënë pas dy vajza. Sot vajza e madhe e familjes Prifti, Maria, ka shkruar në "Facebook" një mesazh trishtues dhe prekës për nënën e saj. Ja çfarë i dedikon ajo: "E shtrenjta Nena ime ! Nuk gjej force per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.231Z

Vlorë, merr flakë një bot me gaz

Një bot me gaz i cili po udhëtonte për në Vlorë ka marrë flakë në afërsi të Nartës. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset të cilët pas luftove me flakët kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit vetëm pas një ore. Si rezultat i këtij shpërthimi, janë plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.560Z

Mesazhi emocionues i vajzës së Stefi Priftit për mamanë e ndjerë

Pak ditë më parë, këngëtari Stefi Prifti, humbi bashkëshorten e tij Marinën ndërsa sot e bija çiftit Prifti, Maria ka gjetur forcën dhe ka shprehur gjithë dëshpërimin e saj për humbjen e të ëmës duke e shoqërur edhe me një foto të ditëve të lumtura. Ja mesazhi i plotë i Mar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama