Rezultate te kerkimit per termin: +Lugjaj

Meta: total 12 / total_found 12 / time 0.000 / keyword[0] lugjaj / docs[0] 12 / hits[0] 24 /
No Pic available
  • 2016-03-24

Të veçantat e Festivalit të Poezisë së Pabotueme

Freskida Miloti Edicioni i gjashtë Festivali i Poezisë së Pabotueme u zhvillua këtë herë në shtëpinë e poetit Filip Shiroka, tek Tradita Geg & Tosk, në oborrin shkodran ku ngjyrat e pranverës dhe poezitë u bashkuan, duke i dhënë një dimension tjetër këtij evenimenti. EKO Mendje

No Pic available
  • 2011-06-11

Vodhi 50 milionë lekë, arrestohet kontabilistja e Gjykatës Kavajë

Mimoza Lugjaj TIRANE Arrestohet në Itali kontabilistja që akuzohet për vjedhjen e 50 milionë lekëve në Gjykatën e Kavajës. Policia italiane dhe Interpoli arrestuan dy ditë më parë në Itali ish-shefen e kontabilitetit të Gjykatës së Kavajës, e cila ishte shpallur në kërkim ndërkom

Itali, pranga 47-vjeçares, kërkohej për vjedhje
  • 2011-06-11

Itali, pranga 47-vjeçares, kërkohej për vjedhje

Një 47-vjeçare shqiptare është arrestuar nga policia italiane, pas një urdhëri arresti nga policia shqiptare.   Sipas Zyrës Qendrore Kombëtare Interpol Tirana, është arrestuar 47-vjeçarja Mimoza Lugjaj, pasi ishte shpallur në k&

No Pic available
  • 2011-06-11

Pranga në Itali ish-shefes kontabël, vodhi gjykatën

Arrestohet nga policia italiane, pas shumë hetimesh e gjurmimesh, 47-vjeçarja Mimoza Lugjaj. Për tetë vjet me radhë kishte mundur t’u shpëtonte prangave Tiranë Një 47-vjeçare i kishte shpëtuar për 8 viteve prangave, për t’u arrestuar dje në Itali, për vjedhjen e një sasie të

No Pic available
  • 2011-06-11

Ish-shefja kontabel u zhduk me parate e Gjykates se Kavajes kapet ne Itali

style=positionrelativez-index2> Artan Koci Tete vjet ne kerkim nderkombetar per vjedhjen e nje sasie te konsiderueshme parash ish-shefja e Zyres se Kontabilitetit ne Gjykaten e Kavajes ka rene dje ne prangat e policise italiane ne afersi te Milanos pas nje b

No Pic available
  • 2011-06-10

Arratiset me paratë e gjykatës, kapet në Itali ish- zyrtarja shqiptare

ALESANDRIA- Ish shefja e kontabilitetit të gjykatës së Kavajës prej 9 vitesh në kërkim për abuzim me detyrën dhe përvetësim të paligjshëm është arrestuar në Itali pasi ndaj saj ishte firmosur një urdhërarrest nd&eum

Itali arrestohet 47-vjecarja  shqiptare kerkohej per vjedhje
  • 2011-06-10

Itali arrestohet 47-vjecarja shqiptare kerkohej per vjedhje

Nje 47-vjecare shqiptare eshte arrestuar nga policia italiane pas nje urdher arresti nga policia shqiptare. Sipas Zyres Qendrore Kombetare Interpol Tirana eshte arrestuar 47-vjecarja Mimoza Lugjaj ishte shpallur ne kerkim nga drejtesia shqiptare per vjedhje. Gjykata e Rrethit Gjyqesor Kavaje e ka d