Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Gutierrez

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.358Z

Presidenti Obama ndeshet me kritika per politiken e imigracionit

Presidenti Barak Obama erdhi ne fuqi me nje mbeshtetje te gjere nga hispaniket amerikane me premtimin se do ta bente reformen e imigracionit nje perparesi kryesore. Por shume ligjvenes ne Uashington e kundershtojne idene per lehtesimin e kufizimeve mbi imigracionin dhe kerkojne operacione kunder imi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.097Z

Ju hoq kurora “Miss Universe”, ja surpriza pas zhgënjimit

Transmetuar më 02.03.2016 - 11:30 Shoqëruesja e parë në garën “Miss Universe”, Mis Kolumbia Ariadna Gutierrez, ndoshta u turpërua në këtë garë kur gabimisht u shpall fituese, por duket se pikërisht kjo e ka bÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Maradona thërret në kombëtare veteranin Veron

Buenos Aires - Mesfushori i Estudiantes, Huan Sebastian Veron, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës nga trejneri Maradona për ndeshjen miqësore kundër Francës, e cila do të luhet në datë 11 shkurt 2009. Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për teknikun Maradona, pasi vetë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.720Z

SHBA, protesta kundër ligjit të emigracionit në Arizona

Mijëra demonstrues në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë protestuar kundër një ligji të rreptë për emigracionin në shtetin jugperëndimor të Arizonës që synon të godasë emigracionin e paligjshëm. Të paktën 50.000 vetë marshuan të shtunën në Los Angeles së bashku me arqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.253Z

Maradona zgjedh lojtarët

Trajneri i përfaqësueses së Argjentinës, Diego Maradona, ka zgjedhur lojtarët që do t'i ketë në dispozicion në dy ndeshjet vendimtare për kualifikim në Kampionatin Botëror 2010, kundër Perusë dhe Uruguait. Maradona nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e sulmuesit të Interit,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.072Z

Maradona publikon listën për ndeshjet e radhës

Buenos Aires - Diego Armando Maradona publikon listën e përfaqësueses argjentinase për ndeshjet e radhës të vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Afrikë e Jugut 2010”. Më datë 28 mars Argjentina do të presë Venezuelën. Ky do të jetë edhe debutimi i Maradonës në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.675Z

Formula 1, Mercedes dominonRed Bull dhe Ferrari zhgënjejnë

Mercedes dominon plotësisht Çmimin e Madh të Bahreinit duke zënë dy vendet e para. Kështu, Luis Hamilton ka arritur të fitojë garën e dytë radhazi, pas asaj të Australisë, ndërsa në vendin e dytë është renditur pi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama