Rezultate te kerkimit per termin: +Luis +Suarez

Meta: total 1000 / total_found 1455 / time 0.001 / keyword[0] luis / docs[0] 6935 / hits[0] 9066 / keyword[1] suarez / docs[1] 2105 / hits[1] 3964 /
No Pic available
  • 2019-04-11

E bujshme, Jovic refuzon Barcelonën!

Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave për të forcuar sulmin, pasi talenti serb shikohet si pasuesi ideal i Luis Suarez, në një intervistë babai i futbollistit ka nënvizuar djali i tij do ti thotë jo Barçë

Tjetër rekord për Messin, parakalon legjendën Xavi Hernandez
  • 2019-03-18

Tjetër rekord për Messin, parakalon legjendën Xavi Hernandez

Lionel Messi duket se nuk ka rivale për trofeun individual të golashënuesit më të mirë në La Liga dhe në Europë (Këpucën e Artë). Sulmuesi argjentinas, me tregolëshin e realizuar në fitoren 1-4 të Barcelonës në fushën e Real Betisit ka arritur në kuotën e 29 gola në kampionatin

Suarez vret Realin, Barcelona kualifikohet në finale (Video)
  • 2019-02-28

Suarez vret Realin, Barcelona kualifikohet në finale (Video)

Reali i Madridit dhe Barcelona zhvilluan përballjen e parë, nga dy të tilla të programuara këtë javë, ndërsa në Santiago Bernabeu ishte Barcelona që fitoi dhe festoi kualifikimin për në finalen e Kupës së Mbretit. Pas barazimit 1-1 në sfidën e zhvilluar në Camp Nou 3 javë më herë

No Pic available
  • 2019-02-11

Barcelona zgjedh sulmuesin serb për partner të Messit e Dembele

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë se

Topi i Artë 2018, dekonspirohet ceremonia, mësohet emri i fituesit
  • 2018-12-03

Topi i Artë 2018, dekonspirohet ceremonia, mësohet emri i fituesit

Pritja e madhe ka marrë fund dhe në një ceremoni që pritet të startojë në orën 20:45 në Paris, do të marrë përgjigje edhe dilema se cili do të jetë futbollisti që do të fitojë Topin e Artë për vitin 2018. Aktualisht France Football, revista e njohur franceze që jep këtë trofe p

Valverde në telashe, Barcelona humb tre lojtarë të tjerë
  • 2018-11-27

Valverde në telashe, Barcelona humb tre lojtarë të tjerë

Lajmet që vijnë nga infermieria e Barcelonës, për trajnerin Ernesto Valverde, janë vërtetë pesimiste, pasi 3 futbollistë të tjerë janë dëmtuar dhe nuk do të udhëtojnë me skuadrën në Holandë, për tu përballur me PSV Eindhovenin. Kështu pas Rafinhës, që ka humbur sezonin, trajn

No Pic available
  • 2018-11-04

Suarez kanibali i Barçës, dygolësh në fitoren dramatike ndaj Rayos

Barcelona tregohet skuadër e madhe edhe pa Lionel Messin në fushë. Skuadra blaugrana zhvilloi një ndeshje të çuditshme në fushën Rayo Vayecanos, kur nga avantazhi 0-1 shkoi shumë pranë humbjes 2-1 deri pak minuta para përfundimit të kohës së rregullt, por dy gola të shënuar brenda 3