Rezultate te kerkimit per termin: +Luka +Jovic

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

E bujshme, Jovic refuzon Barcelonën!

Luka Jovic nuk do të transferohet te Barcelona në merkaton e kësaj vere. Edhe pse është dëshira e parë e blaugranave për të forcuar sulmin, pasi talenti serb shikohet si pasuesi ideal i Luis Suarez, në një intervistë babai i futbollistit ka nënvizuar djali i tij do ti thotë jo Barçë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.410Z

Reali shënjestron talentin e Frankfurtit për sulmin!

Një “bomber” i vërtetë! 18 gola dhe 4 asiste në 25 ndeshje të luajtura në total e kanë shndërruar Luka Jovic në një nga sulmuesit e rinj më të dëshiruar për klubet e mëdha. Një prej tyre është Real Madrid që e shikon lojtarin e Eintracht Frankfurt si partnerin ideal n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.549Z

Barcelona zgjedh sulmuesin serb për partner të Messit e Dembele

Barcelona zgjedh sulmuesin e së ardhmes. Ai është talenti serb Luka Jovic i cili konsiderohet si pasuesi ideal i Luis Suarez nga drejtuesit e Barçës. Sulmuesi i Frankfurtit, i cili është në pronësi të Benficas po shkëlqen me skuadrën e drejtuar nga trajneri Adi Hutter teksa në këtë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.159Z

Barcelona zgjedh pasuesin e Suarez, është një serb!

Mediat spanjolle e japin të sigurt se Luka Jovic është i përzgjedhuri i Barcelonës për të përforcuar sulmin sezonin e ardhshëm. Sulmuesi i Frankfurt, po kalon një formë mjaft të mirë këtë sezon, duke arritur të shënojë 15 gola në 24 takime në Bundesligë. 21-vjecari është në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.979Z

Lewa nuk e mendon largimin nga Bayerni, kërkon rinovimin!

Që nga transferimi tij nga Dortmundi në vitin 2014, Robert Lewandowski ka qënë një prej figurave themeltare të Bayern Munich. Sulmuesi ikonë i kampionëve të Bundesligës e projekton fundin e karrierës së tij pikërisht me fanellën e gjigandwve gjermanë. Le të shohim se çfarë do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.604Z

“GOAL” zgjedh 50 talentët më premtues në futboll, aty edhe një shqiptar

Faqja e njohur e futbollit, “Goal.com”, ka bërë përzgjedhjen e 50 talentëve më të mëdhenj në futboll. Përzgjedhja e këtyre talentëve është bërë në futbollistët deri në moshën 18 vjeçare.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.940Z

Tetë duele të zjarrta në Europa League, nuk falen gabimet

Gjithsej 16 skuadra nga 11 shtete do të vazhdojnë aventurën e tyre në edicionin e 48-të të kompeticionit të dytë më të rëndësishëm në Kontinentin e Vjetër dhe sezonin e 10-të, që kur ky aktivitet ka ndryshuar strukturë dhe i luan ndeshjet sipas formatit aktual, Europa League. Final

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama