Rezultate te kerkimit per termin: +Lukas

Total: 1312
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.600Z

Reali dhe Çelsi kërkojnë talentin Lukas

Ylli i Sao Paulos, Lukas është në prag të transferimit në Real Madrid, ka njoftuar e përditshmja spanjolle “El Confidencial” të enjten. Mesfushori ofensiv Lukas, 19 vjeç, prej shumë kohësh kërkohet edhe nga gjiganti anglez, Çelsi, por duket se Reali është favorit për të siguruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.604Z

Lukas Podolski sulmon gazetarin

Gjermania Lojtari i Kombëtares gjermane, Lukas Podolski, nuk ishte shumë i kënaqur me komentet e gazetarit të DSF-së, Kristian Ortlep, në përfundim të miqësores që skuadra e Joakim Lëv humbi 1-0 përballë Argjentinës. Sulmuesi e ka sulmuar përfaqësuesin e medias. “Kjo nuk ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.193Z

Lukas i bën skaner Shqipërisë

Kur në vitin 1986 Peter Lukas mbërriti në Shqipërinë komuniste si i dërguari i "Boston Herald", nuk mund ta mendonte se vendi i mbushur me kaq shumë bunkerë do të ishte një ndër më interesantët e karrierës së tij si gazetar. Për vite me radhë ai eksploroi në mënyrën e tij gjithç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.854Z

Inter perforcohet me Lukas Podolskin

0 brbr brbrIshte koha per tu larguar Lukas Podolski u tha lamtumire tifozeve te Arsenalit dhe u prit nga tifozet e Interit ne aeroportin e Linatesbrbr brbrSulmuesi gjerman eshte huazuar nga londinezet ne Milano dhe beson se karrieren do ta vazhdoje ne Serine Abrbr brbrPasi provoi Bundesligen dhe Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.479Z

Lukas dekorohet me Medaljen për Meritë

Në shenjë mirënjohjeje për punën dhe kontributin e dhënë në drejtim të forcimit të sundimit të ligjit, ministri i Punëve të Brendshme Bajram Rexhepi ka dekoruar zëvendësshefin e Policisë së EULEX-it, Lambert Lukas me Medaljen për Meritë. Dekorimi është bërë të premten me ras

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.853Z

Greqi, zyrtare: Lukas Papadhimos, kryeministri i qeverisë

ATHINE - Dita e pestë e negociatave për emrin e kryeministrit dhe përbërjen e qeverisë së re. Ndiqni zhvillimet hap pas hapi (me orën lokale). Ora 14 32 - Lukas Papadhimos emërohet kryeministër, në krye te qeverise se koalicionit. Deklarata zyrtare nga presidenti i Republikes. Neser ora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.504Z

Lukas Malarkane firmos me Kastriotin

/* */ Argjentinasi Lukas Malarkane është bashkuar me Kastriotin. Ish-mbrojtësi i Dinamos ra dakord me ofertën e krutanëe. Në provë te Kastrioti është dhe serbi Vladimir Iliç.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama