Rezultate te kerkimit per termin: +Luke +Shaw

Meta: total 75 / total_found 75 / time 0.000 / keyword[0] luke / docs[0] 329 / hits[0] 433 / keyword[1] shaw / docs[1] 209 / hits[1] 296 /
Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)
  • 2019-04-11

Juventusi ndalet nga Ajaksi, Barça fiton me një autogol (Video)

Pasi befasuan Realin e Madridit, duke e eliminuar nga Championsi, të rinjtë e talentuar të Ajaxit i kanë dhënë një leksion futbolli edhe Juventusit, mbrëmjen e sotme në Johan Cruiff Arena të Amsterdamit. Të besuarit e trajnerit Ten Hag dominuan takimin për pjesën më të madhe të 90-mi

Mourinhon e shkarkuan futbollistët e Manchesterit
  • 2018-12-22

Mourinhon e shkarkuan futbollistët e Manchesterit

Shkarkimi i Jose Mourinhos nga Manchester United vazhdon të jetë lajmi i ditës në medien britanike. Së fundi, tabloidët e vendit ishullor zbuluan prapaskenat e këtij shkarkimi, duke theksuar se ishin futbollistët ata që ndikuan në vendimin e drejtuesve të djajve të kuq për trajnerin por

Anglia për hakmarrje në Kroaci, Belgjikë-Zvicër për kreun e grupit
  • 2018-10-12

Anglia për hakmarrje në Kroaci, Belgjikë-Zvicër për kreun e grupit

Në Kontinentin e Vjetër vazhdojnë ndeshjet eliminatore të Ligës së Kombeve. Këtë të premte do të vijojnë rregullisht, sipas kalendarit, takimet në Divizionet A, B, C dhe D. Dueli që tërheq vëmendjen është pa dyshim Kroaci-Angli, takim që përsërit në njëfarë mënyre pikërisht

Nuk ka më dyshime, Shaw largohet nga Man.United
  • 2017-12-01

Nuk ka më dyshime, Shaw largohet nga Man.United

Aventura e Luke Shaw te Manchester United po vjen drejt fundit. Mbrojtësi anglez i cili u ble për një shumë rekord në 2014 nuk shkëlqeu asnjëherë në Old Trafford por ka patur edhe probleme të mëdha fizike. Në janar 22-vjeçari që nuk është në planet e Mourinhos do të shitet dhe vler

Ibrahimoviç, mesazh për Mourinhon: Po vij!
  • 2017-09-09

Ibrahimoviç, mesazh për Mourinhon: Po vij!

Zlatan Ibrahimovic nuk dorëzohet, përkundrazi është më i motivuar se kurrë. I vendosur për tu rikthyer në top formë këtë sezon, ai e pasqyron rikuperimin e tij nga dëmtimi në gju edhe në sekuenca filmike që i ndan në rrjetin Instagram, dhe në postimin e fundit sulmuesi i dërgon nj

No Pic available
  • 2017-07-01

Formacioni i milionerëve, ja top-ekipi me blerjet më të shtrenjta në histori

Tabloidi britanik The Sun ka publikuar formacionin me blerjet më të shtrenjta në histori, teksa në dy ekstremet e tij janë dy lojtarë të Juventusit, të dy blerje. Bëhet fjalë për Buffon dhe Higuain, ndërkohë që bardhezinjtë janë protagonistë edhe në mesfushë, pasi janë përfshir

No Pic available
  • 2016-07-22

Brenda shtëpisë 3 mln euro të yllit të Manchester United, tashmë në shitje

Mbrojtësi i Manchester United Luke Shaw është në këkrim të një shtëpie të re pasi e ka nxjerrë në shitje rezidencën e tij e tij në Cheshire me vlerë 3 milionë euro. 21-vjeçari e kishte blerë pronën luksoze pas transferimit të tij prej 34 milionë eurosh nga Southampton dy vjet m