Rezultate te kerkimit per termin: +Lula +Athina

Meta: total 13 / total_found 13 / time 0.000 / keyword[0] lula / docs[0] 808 / hits[0] 1296 / keyword[1] athina / docs[1] 4980 / hits[1] 6450 /
No Pic available
  • 2014-06-02

Administratorja: Paratë e "Sudes", brenda 15 korrikut

TIRANE - Procesi i shqyrtimit dhe verifikimit të pretendimeve të kreditorëve të firmës "Sude" do të përfundojë brenda gjysmës së parë të korrikut, kur do të bëhet edhe ndarja e përqindjeve të parave. Lajmi bëhet i d

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites se sotme kane qene te gjitha momenteje pritjeje, partite zyrtarizuan ne mbremje vone emrat e kandidateve per deputete. Dy kr

AK mbyll listat me kandidatë, Spahiu në Tiranë përballë Berishës
  • 2013-05-07

AK mbyll listat me kandidatë, Spahiu në Tiranë përballë Berishës

Tiranë- Aleanca Kuq e Zi ka dorëzuar edhe ajo listën me kandidatët e saj në 12 qarqet e vendit. Ndërkohë që më herët vetë lideri i AK-së tha se nuk do të oranojë në listat e forës që ai drejton deputetë dhe ish-deputetë të PS-PD-së. Kështu, në Tiranë kandidojnë: KRESHNIK MEH

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Malaj jashtë PS. Berisha fut dhe aleatët

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare 2013. Edhe pse oret e dites së sotme kanë qenë të gjitha momente pritjeje, partitë zyrtarizuan në mbremje vonë emrat e kandidatëve për deputet

No Pic available
  • 2013-05-07

Shpallet listat e plotë me emrat e kandidatëve të FRD-së

Pas mesnatës, Fryma e Re Demokratike ka publikuar listën e plotë me emrat e deputetëve në 12 qarqet e vendeve.I pari në listë do të jetë dhe ish-kreu i shtetit, Bamir Topi tashmë si kreu i Frymës së Re Demokratike. Edhe partitë e tjera

No Pic available
  • 2013-05-07

Listat zyrtare me surpriza, Berisha fut dhe aleatët, Rama vetëm PS

TIRANE- Deri në limitet e afatit kanë punuar selitë e partive për listat e kandidatëve për deputetë në kuadër të zgjedhjeve parlamentare të vitit 2013.  Partitë zyrtarizuan në mbrëmjen e së hënës vonë emrat e kandidatëve për deputetë. Dy krerët e partive më të mëdha, Ber