Rezultate te kerkimit per termin: +Lulelakres

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] lulelakres / docs[0] 18 / hits[0] 18 /
Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët
  • 2019-03-22

Babalja, Vasili: Rama i nxiu faqen Shqipërisë, i kapur nga kriminelët

Ish-kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, nëpërmjet një postimi në Facebook ka hedhur një sërë akuzash në drejtim të kryeministrit Edi Rama në lidhje me audiopërgjimet e Babales. Sipas Vasilit, Rama ka qepur gojën se as i dënon dot kriminelet, as flet dot për ta dhe as

Lulelakra plot kalori ja pese arsyet pse duhet konsumuar
  • 2015-12-13

Lulelakra plot kalori ja pese arsyet pse duhet konsumuar

Transmetuar me 13122015 - 0815 PUBLICITET Nuk jane pak por plot 22 kalori qe mund ti perftosh nese konsumon qofte edhe 30 gram lulelaker te gatuar Mjekesia popullore ne Evrope dhe Azi kohet e fundit edhe ne Amerike tregon se l

Patatet ulin rrezikun e kancerit
  • 2015-12-08

Patatet ulin rrezikun e kancerit

Transmetuar me 07122015 - 1912 PUBLICITET Konsumimi me shumice i perimeve te bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri ne stomak Ky eshte konkluzioni ne te cilin kane dale nje grup shkencetaresh nga Universiteti Zhejiang ne Kin

Patatet ulin rrezikun e kancerit ne stomak
  • 2015-12-07

Patatet ulin rrezikun e kancerit ne stomak

0 brbr SSSAbrASS brbrKonsumimi me shumice i perimeve te bardha ul rrezikun e prekjes nga kanceri ne stomakbrbr brbrKy eshte konkluzioni ne te cilin kane dale nje grup shkencetaresh nga Universiteti Zhejiang ne Kine te cilet zbuluan se konsumimi i lulelakres patateve dhe qepeve ul shanset per t8217u

PPR Dajti Grushti i shtetit ne Ukraine si skenari i 90-91 ne Shqiperi
  • 2014-03-07

PPR Dajti Grushti i shtetit ne Ukraine si skenari i 90-91 ne Shqiperi

Transmetuar me 07032014 - 1819 Marko Dajti Sekretari i Pare i KQ te PPR Tirane 7 Mars 2014 NOAal - Partia e Punes e Riorganizuar denoi sot ashper grushtin e shtetit ne Ukraine qe rrezoi presidentin e ligjshem Janukovic te dale nga zgj

No Pic available
  • 2013-04-09

INSTAT: Inflacioni ne kontroll, edhe pse cmimet pak ne rritje Eglantina Nasi

Edhe pse cmimet e mallrave te shportes kane pesuar nje rritje te tyre gjate muajit mars te ketij viti per shkak te efekteve sezonale, treguesi i inflacionit rezulton te jete serish ne kontroll. Ne nje perfundim te tille ka arritur raporti me i fundit i publikuar nga Instituti i Statistikave, mbi ecu

No Pic available
  • 2012-11-07

Inflacioni ne renie, paguhet me pak per transport e internet Eglantina Nasi

Inflacioni eshte nje tregues makro-ekonomik i cili po shenon renie nga muaji ne muaj, duke qene keshtu ne perputhje me parashikimet e autoriteteve zyrtare ndaj tij. Nje dukuri e tille vihet re edhe pas te dhenave te publikuara rreth tij per muajin tetor te ketij viti, nga Instituti i Statistikave. "