Rezultate te kerkimit per termin: +Lulic

Meta: total 66 / total_found 66 / time 0.000 / keyword[0] lulic / docs[0] 66 / hits[0] 78 /
Juvja thyen Lacion dhe arratiset -11 pikë nga Napoli
  • 2019-01-28

Juventusi tregon edhe njëherë tjetër se është një skuadër e madhe dhe nuk ka rivalë në Serie A. Bardhezinjtë e Allegrit përmbysën Lazion duke fituar 1-2 në Olimpico të Romës dhe duke hedhur një hap të sigurtë drejt titullit kampion, pasi e thelluan në 11 pikë avantazhin ndaj Napo

Ronaldo vjen nga stoli dhe shpëton Juven, Fiore bie në shtëpi
  • 2018-12-26

Juventusi i Massimiliano Allegrit ndalet në Bergamo por edhe aty tregon se është një skuadër e madhe. Bardhezinjtë edhe pse luajtën për gati një pjesë loje me një lojtar më pak dhe e nisën ndeshjen pa Ronaldon në formacionin titullar arritën të merrnin një barazim 2-2 duke ruajtur p

Krotone i bën dhuratë Interit me barazimin ndaj Lacios
  • 2018-05-13

Krotone ka arritur të marrë një barazim me shumë vlera, jo vetëm për të por edhe për Inter-in që tani do të luajë një finale me Lacion në Olimpico për të vendosur se kush do të luajë në Champions League. Ishte Lulic ai që zhbllokoi rezultatin për vizitorët në minutën e 17 me n

Çerekfinalet, Arsenali, Atletico dhe Lazio duan kualifikimin që ndeshjen e parë
  • 2018-04-05

Do të zhvillohen sonte, në orën 21:05, katër takimet e vajtjes së fazës çerekfinale të Europa Leagues, një kompeticion mjaft i lakmuar për faktin e thjeshtë se fituesja do të ketë të drejtën të marrë pjesë në Champions League sezonin e ardhshëm. Shorti i kësaj faze shmangu në n

Disfata e rradhës për kuqezinjtë, mposhten në shtëpi nga Bosnja
  • 2017-03-28

Pas humbjes që pësoi në Palermo ndaj Italisë për eliminatoret e botërorit Rusi 2018, kombëtarja shqiptare e futbollit pëson një tjetër disfatë. Këtë herë në miqësoren ndaj Bosnje- Hercegovinës. Shqipëria u mposht në Elbasan Arena me rezultatin 1-2. Të parët ishin miqtë që shë

Etrit Berisha, në formacionin e javës në Serinë A
  • 2016-11-22

Vetëm 3 gola të pësuar në 8 ndeshjet e fundit. Për meritë edhe të Etrit Berishës, Atalanta e Giampiero Gasperinit ka fluturuar në këto 8 javë duke grumbulluar më shumë pikë edhe se Juventusi që kryeson, Serinë A. 7 fitore dhe 1 barazim për skuadrën bergamaske që ka gjetur te porti