Rezultate te kerkimit per termin: +Lulit

Meta: total 972 / total_found 972 / time 0.000 / keyword[0] lulit / docs[0] 972 / hits[0] 1467 /
Djegia e mandateve, Patozi: Dhuratë e Lulit për Edi Ramën!
  • 2019-04-10

Djegia e mandateve, Patozi: Dhuratë e Lulit për Edi Ramën!

Djegien e mandateve, ish-deputeti demokrat e cilësoi si një gjest të gabuar dhe se kjo ka shkuar në interes të Edi Ramës. Sipas tij, Partia Demokratike është në udhëkryq të rrezikshëm Pra djegia e mandateve , është më e rëndë se gjithë zullumet e Edi Ramës. Këtë dhuratë ia ka

17 Maji/ Mu lut Luli, aman-aman, Rama: Nxori burrat me leje lindje nga burgu!
  • 2019-04-05

17 Maji/ Mu lut Luli, aman-aman, Rama: Nxori burrat me leje lindje nga burgu!

Ka qenë i ashpër kryeministri Edi Rama sot me opozitën, teksa e ka sulmuar nga Kukësi, ku prezantoi Safet Gjicin si kandidat për zgjedhjet lokale dhe u prit me protesta nga demokratët. Ai ka ironizuar vendimin ekstrem të Lulzim Bashës për të dalë nga Parlamenti bashkë me aleatët e tij,

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!
  • 2019-03-19

Kriza politike/ Analisti mesazh PS: Krimet e Berishës nuk shplajnë dot ato të Ramës!

Andi BUSHATI Akti radikal i opozitës, që e kapi në befasi pronarin e vetëm të tepsisë, ka ndërsyer një lukuni përkrahësish të Edi Ramës të nisin një fushatë rikujtimi të të gjitha të zezave të pushtetit të Berishës. Disa përmendin 21 janarin, disa implikimin e të birit të tij

Bleve deputetët e rinj, Rama: Ata nuk janë budallenj, sdo linin rrogën
  • 2019-03-09

Bleve deputetët e rinj, Rama: Ata nuk janë budallenj, sdo linin rrogën

Opozita ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka blerë kandidatët nga listat e tyre vijuese që të pranojnë mandatin e deputetit. Por, Rama sot iu përgjigj Bashës dhe Kryemadhit nga Fieri. “Po kur thonë këta që vijnë në parlament janë të Ramës, po unë ua vura në listat e depute

Shpërthen deputeti i PD: Luli, nga kamarier u bë miliarder nga Berisha!
  • 2019-03-06

Shpërthen deputeti i PD: Luli, nga kamarier u bë miliarder nga Berisha!

Lefter Maliqi është një ndër personazhet e momentit pasi ka marrë shumë vëmendje pas vendimit për të pranuar mandatin e deputetit. Ai do të hyjë në Kuvend si tradhtar i PD-së dhe eksponent i opozitës së re për PS, por këto interpretime duket se nuk e shqetësojnë Maliqin. Ai ka fo

Protestat e PD-LSI, Balla: Luli, Saliu dhe Monika kanë frikë drejtësinë e re!
  • 2019-03-03

Protestat e PD-LSI, Balla: Luli, Saliu dhe Monika kanë frikë drejtësinë e re!

Opozita i frikësohet drejtësisë së re që po lind. Kështu ka deklaruar sot nga Korça, kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla. Së bashku me drejtuesin politik të PS për qarkun Korçë, Niko Peleshi, atë të qarkut Berat, Blendi Klosi, si dhe deputetë të tjerë, Ba

No Pic available
  • 2019-02-16

Mbyllja e protestës së opozitës, Balla: Lulit i erdhi ora e supës

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla i ftuar në emisionin Kjo Javë në News 24 i dha një mesazh kryedemokratit Lulzim Basha e Monika Kryemadhi. Ai tha se duhet ta harrojnë se mund të ndryshojnë datën e zgjedhjeve. Balla ironizoi edhe përfundimin e protestës, duk