Rezultate te kerkimit per termin: +Lulzim +Bashs

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] lulzim / docs[0] 36687 / hits[0] 58261 / keyword[1] bashs / docs[1] 32 / hits[1] 44 /
Zgjedhjet n PD/ Kuvendi Kombtar mblidhet n Qershor, shkrihen postet e sekretarve
  • 2014-03-30

Zgjedhjet n PD/ Kuvendi Kombtar mblidhet n Qershor, shkrihen postet e sekretarve

Partia Demokratike do t zhvilloj Kuvendin Kombtar pr zgjedhjen e strukturave drejtuese n muajin Qershor. Burime nga partia m e madhe e opozits shprehen pr “TEMA se n baz t nj udhzimi t Kryetarit Lulzim Basha sht vendosur mbajtja e Kuvendit Kombtar, i cili do t zgjedh edhe Kshillin Kombtar n

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?
  • 2014-03-24

Prse PD ka t drejtë pr Ilir Metn?

Nga Mero Baze   Ilir Meta m n fund u prball me nj sulm t strukturuar nga Partia Demokratike. N nj deklarat zyrtare t partis m t madhe opozitare, Ilir Meta fajsohej për sulmin dhe shkatërrimin e institucioneve të pavarura, për reduktimin e hapësirës së debatit në Kuvend për opozit

Reforma Territoriale, Rama fton Bashn n takim
  • 2014-03-22

Reforma Territoriale, Rama fton Bashn n takim

Kryeministri Edi Rama shpreh gadishmrin pr tu takuar me Kryetarin e Partis Demokratike Lulzim Basha n lidhje me reformn territoriale. Prmes nj letre drejtuar kreut t opozits, Rama shprehet se sht i gatshm pr t diskutuar me Bashn mbi shqetsimet n lidhje me reformn territoriale. “Lejomni tju

Festat e fundvitit, Basha: Biznesi të mos rrisë çmimet
  • 2011-12-10

Festat e fundvitit, Basha: Biznesi të mos rrisë çmimet

Prej vitesh për festat e fundvitit kryeqytetasit kanë marrë si dhuratë nga tregtarët edhe rritjen e çmimeve të produkteve ushqimore, një praktikë që bashkia e Tiranës vendos ti japë fund me masa ndëshkuese.   Në një

No Pic available
  • 2011-05-25

Shqipri, kur arbitri bhet pal!

Nga Ennio Grassi* Pr t kallzuar se ç’po ngjet n Tiran, n t pabesueshmen pjes e dyt e lojs elektorale (n transmetim direkt televiziv pra faqe bots), pr ta kallzuar pra kt, do bnte fajde t thirrrej nj shkrimtar i talentuar n vend se nj komentator politik. E provoi n fakt Ismail Kadare, kur

27 KUTI - NJSIA 5 RAMA 2406 VOTA PARA BASHS
  • 2011-05-11

27 KUTI - NJSIA 5 RAMA 2406 VOTA PARA BASHS

Prej disa oresh KQZ mban te lancuar ne te gjitha mediat nje rezultat qe flet per avantazh te Bashes pa e freskuar ate zyrtarisht. Keto dite KQZ eshte nen akuze se po perdor emrin e saj ne favor te kandidatit demokrat duke shperndare informacione te rreme per mediat e me pas duke pasur terr informati

Mikroskopi zbulon vrasesin e videos para kryeministrise
  • 2011-01-26

Mikroskopi zbulon vrasesin e videos para kryeministrise

THIRRET PJERIN NDREU Thirret edhe Pjerin Ndreu ne Prokurori. Dje eshte kerkuar edhe sekuestrimi i ftesave te deputeteve te PS-se per demonstraten. Ndersa deputeti Doshi ka shkuar ne Prokurori dhe ka shtyre takimin per shkak te prezences se madhe te kamerave JO VRASJE NGA AFR shte kryer akt-eks

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama