Rezultate te kerkimit per termin: +Lulzim +Berisha

Total: 8950
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.848Z

Vettingu, Vangjushi dhe Lulzim Berisha

Nga Mentor Kikia Lirimi i parakohshëm, me kusht, i të dënuarit Lulzim Berisha, u shndërrua, jo pa shumë të drejtë, në një betejë politike, ndihmuar kjo edhe nga zbulimi i një garancie që kishte lëshuar Bashkia e Durrësit për punësimin e tij në sektorët publikë të bashkisë, n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.443Z

"Djalin ma vrau Lulzim Berisha"

Tirane- "Djalin tim ma ka vrare Lulzim Berisha". Keshtu ka deklaruar dje perpara trupit gjykues, per procesin gjyqesor ne ngarkim te 16 te pandehurve te akuzuar per "Banden e Durresit", Nikolla Ongari. Duke mos u trembur as nga debatet mes mbrojtjes, gjykates dhe akuzes, 75-vjecari ka treguar gjithc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.931Z

Dhe fituesi është ... Lulzim Berisha

Arben Rrozhani -Kryetari i bashkisë së Tiranës, Lulzim Basha zyrtarizoi dje në mesditë atë që ishte përfolur: Hyrjen në garën për kreun e Partisë Demokratike të Shqipërisë, ku është i paracaktuar që të fitojë. Po kush është kryetari i ardhshëm de jure i partisë më të madhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.899Z

Lirohet ish-kreu i bandës së Durrësit, Lulzim Berisha

Ish-kreu i bandës së Durrësit Lulzim Berisha është lënë i lirë. Berisha është liruar një ditë më parë nga Gjykata e Durrësit në një proces larg vëmendjes së mediave dhe ndaj tij është vendosur liri me kusht për 5 vitet e mbetura të dënimit. Berisha prej kohësh qëndronte pra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.458Z

Lulzim Berisha Shullazin nuk e kam mik

Lulzim Berisha Emiljano Shullazi Lulzim Berisha i cilesuar nga prokuroria dhe policia si kreu i bandes se Durresit dhe i denuar me 25 vite burg nga Gjykata e Larte ka reaguar pas shkrimit te botuar dy dite me pare se ai dhe Emiljano Shullazi jane bashkuar ne nje grup te vetembr b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.993Z

Fotot: Sali Berisha, direktiva të qarta Lulzim Bashës

Pas seancës së sotme të tensionuar parlamentare, Partia Demokratike ka zhvilluar një mbledhje në selinë e saj me grupin parlamentar. Të pranishëm kanë qenë të gjithë deputetët. Sali Berisha dhe Jozefina Topalli deklaruan sot se do të shqyrtojnë çdo mundësi, qoftë edhe atë të lë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.079Z

Berisha: Lulzim Basha, suksesi i të riut shqiptar

Kryetari i dorëhequr i PD-së Sali Berisha ka uruar pasuesin e tij, Lulzim Basha për fitoren në këto zgjedhje, duke e vlerësuar atë si një histori suksesi të të riut shqiptar. Në një konferencë për shtyp nga selia Blu, Berisha ka vlerësuar fitoren e Bashës me një mbështetje plebishi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama