Rezultate te kerkimit per termin: +Lumi +Gjanica

Meta: total 118 / total_found 118 / time 0.021 / keyword[0] lumi / docs[0] 4393 / hits[0] 6324 / keyword[1] gjanica / docs[1] 236 / hits[1] 445 /
Gjanica 90 objekte do te  shemben per rehabilitimin
  • 2014-10-18

Gjanica 90 objekte do te shemben per rehabilitimin

e Premte 17 Tetor 20141332 pm p classwp-caption-text Projekti per rehabilitimin e lumit GjanicabrbrProjekti per rehabilitimin e lumit Gjanica parashikon te shembe rreth 90 subjekte tregtare Sipas burimeve nga Bashkia ky projekt i shumepritur me vite qe do te nise me 1 nentor do

No Pic available
  • 2014-10-01

Rama: I kthejmë Fierit lumin e ​Gjanicës, e pastrojmë nga ndërtimet

FIER - Kryeministri Rama në kuadër të projektit ‘Rilindja e qyteteve’ ka inauguruar paraditen e sotme fillimin e punimeve në qytetin e Fierit, ku ka paralajmëruar edhe pastrimin e lumit Gjanica nga ndërtimet.Sipas tij lumi Gjanica në ditët e sotme

No Pic available
  • 2014-10-01

Rama: I kthejmë Fierit lumin e ​Gjanicës, e pastrojmë nga ndërtimet

Të tjera rreth shkrimit VIDEO FIER - Kryeministri Rama në kuadër të projektit ‘Rilindja e qyteteve’ ka inauguruar paraditen e sotme fillimin e punimeve në qytetin e Fierit, ku ka paralajmëruar edhe pastri

Rama premton rehabilitimin e Lumit te Gjanices
  • 2014-10-01

Rama premton rehabilitimin e Lumit te Gjanices

0 brbr brbr2 milione dollare nga buxheti i shtetit jane parashikuar te investohen per rikonceptimin dhe rindertimin e bulevardit 8220Jakov Xoxa8221 ne qytetin e Fieritbrbr brbrKryeministri Rama i cili ka pare ecurine e punime e vlereson kete si premtim te mbajtur per te rilindur Fierin i cili sipas

Ndertimet buze Gjanices do ti rrezojme pertoke
  • 2014-09-27

Ndertimet buze Gjanices do ti rrezojme pertoke

e Premte 26 Shtator 20141300 pm p classwp-caption-text Permbytjet ne Fier nga lumi GjanicabrbrNe prag te dimrit kryebashkiaku i Fierit Baftjar Zeqaj paralajmeron shembjen e te gjitha ndertimeve buze lumit Gjanica brE shnderruar ne nje geto pas viteve 90 keto objekte jo vetem qe

No Pic available
  • 2014-09-25

Fier, Zeqo: Të gjitha ndërtimet anës lumit Gjanicë do të hidhen përtokë

FIER- Ka qene i prere në deklaratën e tij Kryetari i Bashkisë së Fierit, Baftjar Zeqo: “Të gjitha ndërtimet me dhe pa leje që ndodhen në të dyja anët e lumit Gjanicë do të hidhen përtokë, pasi do të fillojë zbatimi

No Pic available
  • 2014-02-19

Fier, mbetjet hidrokarbure derdhennë lumë, dëmtohen drurët frutorë

FIER- Mbetjet e hidrokarbureve që derdhen në lumin Gjanica në Fier janë shndërruar në një kërcënim për banorët e zonës. Shqetësimi është ngritur nga kreu i komunës Qendër në Mallakastër, i cili thotë se si pasojë e ndotjes zona nuk ka më as prodhime bujqësore. Lumi Gjanica q