Rezultate te kerkimit per termin: +Lundraxhiu

Meta: total 55 / total_found 55 / time 0.000 / keyword[0] lundraxhiu / docs[0] 55 / hits[0] 97 /
No Pic available
  • 2014-11-17

Daniel Godelli: Tani dua të fitoj çdo garë ku do të marr pjesë

TIRANE- Kampioni i Botës në peshëngritje, Daniel Godelli, rrëfën në një intervistë për Agjencinë Telegrafike Shqiptare, rrugën e gjatë drejt titujve por edhe ambicjen që i ka dhënë pikërisht çmimi i fundut. &ldquo

No Pic available
  • 2014-11-14

Daniel Godelli fluturon më lart se “droni”

Me titullin “Kampion i Botës” për të rritur, peshëngritësi Daniel Godelli i ka kaluar të gjitha lartësitë e arritura deri tani nga sporti shqiptar. Suksesi i tij i jashtëzakonshëm e ka kthyer atë tani në heroin e vërtet&eum

Xhyra: Pa financa e vështirë të jemi ambicioz në objektiva
  • 2014-06-02

Xhyra: Pa financa e vështirë të jemi ambicioz në objektiva

Nga Gjergj Vyshka Veterani i mbrojtjes peqinase analizon problemet e sezonit që sapo u mbyll Për oferta nuk kam ndonjë gjë konkrete, vetëm biseda, por pres në të ardhmen Klemend Xhyra është ndër lojtarët më të vjetër të skuadrës peqinase. 30-vjeçari, që luan në rolin e qendërmbr

Elbasani zyrtarisht kampion i së Parës, barazim me Dinamon
  • 2014-05-12

Elbasani zyrtarisht kampion i së Parës, barazim me Dinamon

Nga Gjergj Vyshka Premtimi i presidentit Laze: Pesë blerje cilësore për skuadrën dhe një ekip i cili do të synojë Evropën sezonin e ardhshëm në Superiore Dinamo Elbasani 1-1 Elbasani është zyrtarisht kampion i Kategorisë së Parë dhe pas tre vjetësh mungesë rikthehet në Kategorin

No Pic available
  • 2013-06-29

Përfunduan zgjedhjet, por jo zgjidhjet

Shumica e njerëzve ndjehen të lehtësuar nga ajo çfarë prisnin, por ata, dhe të tjerët e zhgënjyer, që nuk janë aq të pakët sa ç’mund të mendohet, shqetësimin e tyre tani e kanë tek e ardhmja, duke dyshuar n&eum

Zhgënjim kuqezi,  Bjellorusia na  mund me 9 lojtarë
  • 2012-10-19

Zhgënjim kuqezi, Bjellorusia na mund me 9 lojtarë

U-19 humbet 2-0 dhe e mbyll grupin në vendin e fundit. Kombëtarja U-19 e Shqipërisë është “shfryrë” pas asaj fitoreje ndaj Belgjikës, pasi u mundën me rezultatin 2-0 dje nga Bjellorusia dhe u dhanë fund shpresave për të kaluar në “Elite round”.  Një ndeshje e n

No Pic available
  • 2012-10-17

Argëtim e pishina, U-19 në delir

Paraditja e djeshme do t’i gjente futbollistët e Kombëtares U-19 më të përgjumur se zakonisht. Nata e së dielës ka qenë më e gjatë për ata futbollistë që u aktivizuan. Kur ora ishte 10:00, në hollin e hotel “Pavarësia” në Vlorë ndodhen të gjithë lojtarët. Portie