Rezultate te kerkimit per termin: +Lundrimi

Meta: total 716 / total_found 716 / time 0.000 / keyword[0] lundrimi / docs[0] 716 / hits[0] 847 /
No Pic available
  • 2017-06-06

Varkë me drogë në Koman, lundrimi i fundit për babë e bir

Babë e bir janë arrestuar pasi në një varkë me motor u gjetën 12 thasë të mbushur me kanabis sativa. Droga e sekuestruar është me peshë 132 kg lëndë narkotike dhe operacioni u kodua Lundrimi i fundit Arrestimi i Pjetër Marashi, 40 vjeç dhe A. M, 15 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri,

Shkodër, sekuestrohet 132 kg hashash; 2 në pranga
  • 2017-06-06

Shkodër, sekuestrohet 132 kg hashash; 2 në pranga

Finalizohet në Shkodër operacioni “Lundrimi Fundit”, ku janë arrestuar në flagrancë 2 shtetas dhe janë sekuestruar 132 kg lëndë narkotike kannabis sativa. Në pranga kanë rënë shtetasit Pjetër Marashi, 40 vjeç, banues në fshatin Hot i Ri, Shkodër dhe shtetasi A. M, 15 vje

Fëmijëria e vështirë mes varfërisë dhe luftës, ku janë rritur finalistët e Championsit
  • 2017-06-04

Fëmijëria e vështirë mes varfërisë dhe luftës, ku janë rritur finalistët e Championsit

Të lindur mes varfërisë, të arratisur nga lufta, një jetë mes alkoolit dhe drogës së prindërve të të afërmve të tyre. Kjo është fëmijëria e finalistëve të sotëm të Ligës së Kampionëve, të cilët kanë kaluar peripeci dhe vështirësi të shumta gjatë jetës dhe karrierës s

Nëndetësja bërthamore amerikane mbërrin në Korenë e Jugut
  • 2017-04-25

Nëndetësja bërthamore amerikane mbërrin në Korenë e Jugut

Nëndetësja bërthamore amerikane USS Mixhigan, ka mbërritur në portin e Busan të Koresë së Jugut, konfirmuan burimet ushtarake amerikane. Nëndetësja do të bashkohet me grupin e anijeve aeroplanmbajtëse për ushtrime në Detin e Japonisë. USS Michigan është e mbushur me raketa. Ajo u ve

10 qytetet më të bukura në botë mes ujit dhe kanaleve
  • 2017-04-19

10 qytetet më të bukura në botë mes ujit dhe kanaleve

Ndodhen në të katër cepat e globit dhe kanë ngjashmëri jo të vogël me Venecian, që gjithsesi mbetet e veçantë dhe speciale Venecia është gjithnjë Venecia, me një bukuri speciale dhe atmosferë të veçantë dhe të paimagjinueshme. Por janë të shumta qytetet në të gjithë botën, k

No Pic available
  • 2017-04-14

Dosja Shullazi, ja si kanoseshin rektorët dhe biznesmenët

Prokuroria për Krime të Rënda përfundoi hetimin dhe dërgoi për gjykim 5 shtetas, të akuzuar si anëtarë të një grupi të strukturuar kriminal, të drejtuar nga shtetasi Emiljano Shullazi. Të pandehurit Emiljani Shullazi, Gilmando Dani, Besmir Shullazi, Endrit Qyqja, Endrit Zela akuzohen p

Norvegjia jep 315 mln dollarë për të ndërtuar tunelin e parë për anijet
  • 2017-04-08

Norvegjia jep 315 mln dollarë për të ndërtuar tunelin e parë për anijet

Norvegjia do të shpenzojë 315 milionë dollarë për të ndërtuar tunelin e parë për anijet . Norvegjia ka zbuluar planet për të ndërtuar tunelin e parë në botë për anije i cili do të kalojë përmes pjesës së ngushtë të gadishullit Stand në perëndim të Norvegjisë. Tuneli do të