Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnj

Total: 1285
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.852Z

Lushnjë, zhduket në rrethana misterioze turisti austriak

LUSHNJE- Prej 5 ditësh një turist austriak rezulton i zhdukur në rrethana tepër misterioze. Mësohet ai ka humbur kontaktet që prej datës 16 gusht, por vetëm të mërkurën në mbrëmje është bërë denoncimi për 62-vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.206Z

Lushnjë, arrestohen 2 personapër vjedhjen e disa motorcikletave

LUSHNJË - Në bazë të operacionit të koduar " Motorrët e Plugut " policia e Lushnjës ka ndaluar  Luis Dakan, 30 vjeç dhe Mariglen Gashin, 24 vjeç i dënuar më parë për vjedhje.Sipas policisë ndalimi i këtyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.314Z

Grushtat ndaj arbitritpërjashtohen Bubeqidhe mjeku i Lushnjës

LUSHNJE- Komisioni i Disiplinës ka pezulluar për 3 vjet nga futbolli sulmuesin e Lushnjës Dorian Bubeqi, pas goditjeve me grushta të këtij të fundit ndaj arbitrit anësor Mahmutaj në ndeshjen Lushnja-Pogradeci të ditës së shtunë. Po për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.217Z

Grushtat ndaj arbitrit, përjashtohenBubeqi dhe mjeku i Lushnjës

LUSHNJE- Komisioni i Disiplinës ka pezulluar për 3 vjet nga futbolli sulmuesin e Lushnjës Dorian Bubeqi, pas goditjeve me grushta të këtij të fundit ndaj arbitrit anësor Mahmutaj në ndeshjen Lushnja-Pogradeci të ditës së shtunë. Po për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.403Z

Aksident në Lushnjë, vdeskëmbësori

LUSHNJE- Një aksident me pasojë vdekjen e një këmbësori ka ndodhur në orën 22:00 në Savër të Lushnjës. 55-vjeçari Murat Aliaj ka qënë duke kaluar nga njëra anë e autostradës në tjetrën kur ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.478Z

Lushnjë, zjarr te kodrat e fshatit Dushk, digjen shkurre dhe pemë

LUSHNJË- Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë kodrat e fshati Dushk në Lushnjë. Zjarri mësohet se ka përfshirë shkurre dhe pemë duke djegur një sipërfaqe të konsiderueshme. Një zjarrfikëse ka shkuar në vendngjarje , nd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.791Z

Panariti: Në Lushnjë nuk ka perime me mbetje dhe hormone

LUSHNJE- Ministri i Bujqësisë Edmond Panariti zhvilloi sot në Lushnjë një takim me fermerët. Takimi kishte në fokus kontrollin e mbetjeve tek perimet. Sipas tij, laboratori që kryen analizat e perimeve në qytetin e Lushnjes është bashkë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama