Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnjn

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.635Z

Remontet, OSSH: Ja zonat që do të jenë pa drita

Remontet n disa nnstacione n vend do t ln pa drita disa zona gjat javs n vijim. Nga data 9 n 13 gusht do t ket ndrprerje energjie nga ora 9:00-16:00 t pasdites n Tiran, Kruj, Kuks, Lushnj, Prmet e Gramsh. Gjithashtu, do t bhet remonti i dy nnstacioneve t vogla, stakimi i t cilave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.393Z

Rama, paranojë si Enveri, për pushtet bllokoi rrugët

Historia që nisi nga bllokimi i sheshit Skënderbej deri në rrugët e Saukut. Si u sinkronizuan protestat artificiale të rrugëve Nj njeri gjith kohn i maskuar q nj dit rrezikon t mos njoh as fytyrn e tij. I gatuar pr t hedhur balt aty ku lartsohet dika, pr t nxir aty ku do gj sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.156Z

Berisha dhe Boshti i Jugut

Ministri i Punve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit, z. Sokol Olldashi, gjat prezantimit q i bri projektit teknik t autostrads Tiran - Elbasan, e cila prfaqson segmentin e par t Boshtit t Jugut, midis t tjerash tha: “Do t doja t shtoja q ky projekt, n ndryshim nga projektet e tjera,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama