Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnjs

Total: 23
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.323Z

Arrestohet n Ankara ``i tmerrshmi`` i Lushnjs

I njohur si Aldo Bare, lushnjari Alfred Shkurti, i shumkrkuari i policis shqiptare, sht arrestuar n ort e para t mngjesit t s shtuns n kryeqytetin turk Ankara. Lajmi u b i ditur nga e prditshmja m e madhe turke Zaman Sipas gazets, forcat speciale t Lufts Kundr Krimit t Organizuar dhe Trafiqeve, e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.622Z

Liri Berisha nderohet me çmimin Nderi i Lushnjes

Rreth 270 persona q jan t prekur nga smundja e talasemis vuajn mungesn e gjakut. Nga kta, rreth 140 jan fmij t grupmoshave t ndryshme. Kjo ka dal gjat diskutimit t oratorve t ndryshm n konferencn e mbajtur n qytetin e Lushnjs n Ditn Botrore t Talasemis, ku u krkua kontributi i t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:26.101Z

Grindja për motive xhelozie, thikë në fyt bashkëshortes

Berat Policia arreston agresorin Fatmir Belishaku Nj grindje pr motive xhelozie pr pak i ka shkaktuar jetn nj 44-vjeareje nga fshati Hink i Rrethit t Beratit. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 23:00 t s enjtes, ku Liri Belishaku sht qlluar nga bashkshorti me thik n fyt. 44-vjearja ka dal jasht rrezikut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.101Z

Lushnjë, plumba dy të rinjve në lokalende në kërkim autori i krimit

LUSHNJE - Policia e Lushnjs vijon aksionin për arrestimin e autorit të vrasjes së dyfishtë që ndodhi mbrëmjen e djeshme në fshatin Toshkëz të ketij rrethi. 23 vjecari, Erjon Cjapi, është identifikuar nga policia si autori i këtij krimi të rëndë, por policia ende nuk ka rënë në gjur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.214Z

Lushnje, baticat rrezikojnë disa fshatra

N bregdetin Adriatik n rrethin e Lushnjs baticat e shkaktuara kan vn n rrezik zonn e fshatit Adriatik. Banort shprehen t shqetsuar lidhur me situatn, ndrsa strukturat qeveritare kant mundur ndrtimin e nj argjinature t re 300 metra larg bregut pr shmangien e prmbytjeve. Lidhur me situatn e krijuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.135Z

Lushnje, pranga 30-vjeçaritTheri të moshuarin në xhami

LUSHNJE – Nje dite pasi nje 76-vjecar u gjet i therur ne xhamine e fshatit Dushk te Lushnjs, vihet ne pranga autori. Policia e Lushnjes njofton se eshte arrestuar Artan Alla 30 vjeç. Po sipas uniformave blu te qytetit, 30 vjecari ishte me te meta mendore. NGJARJA76-vjeçari nga Lushnja u gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Java n kronik

Lufta kundr krimit, shnoi t tjera suksese javn e fundit. T mrkurrn n mbrmje, policia e Tirans, goditi nj grup kriminal prej pes personash dhe sekuestroi 18.5 kilogram heroin, duke shnuar edhe rekordin e lndve narkotike t kapura. Ngjarja bri buj ndrsa u vrtetua se bhej fjal pr grupin q furnizonte me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama