Rezultate te kerkimit per termin: +Lushnje

Meta: total 1000 / total_found 6556 / time 0.003 / keyword[0] lushnje / docs[0] 6556 / hits[0] 10238 /
Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring
  • 2019-04-10

Top Story, skandali me drejtorin e Burgut në Lushnjë: Piraton Digitalb dhe Tring

Top Story udhëtoi për në Lushnje. Edhe në këtë zonë të Shqipërisë, vjedhja e sinjalit televiziv është në lulëzim. Në këtë qytet, Top Story zbuloi rastin më flagrant të piraterisë televizive. Një televizion kabllor pa licencë, në pronësi të një drejtori burgu. Në çdo sht

Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!
  • 2019-04-07

Deputet sere, Murrizi për Bashën e Bylykbashin: O birbo të bërë synet, hajeni në Lushnje!

Prej disa ditësh vijon një debat i ashpër në distancë, madje edhe me fyerje të rënda midis ish-deputetit të PD Oerd Bylykbashi dhe kolegut të tij të mbetur në Parlament, pas djegies së mandateve, Myslikm Murrizi. Pasi e etiketoi si deputet plastmasi, Bylykbashi u sulmua nga Murrizi, i ci

Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)
  • 2019-04-04

Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në Facebook, një video ku sipas tij, duket një polic që merr në ambientet e jashtme të lokalit një ndriçues. Referuar qytetarit dixhital që e ka shpërndarë videon, bëhet fjalë për një polic patrulle në qytetin e Lushnjës. Postimi i Beris

Tërhiqet qeveria, fermerët e qumështit do kompensohen me 10 lekë për litër
  • 2019-04-04

Tërhiqet qeveria, fermerët e qumështit do kompensohen me 10 lekë për litër

Protestat e vazhdueshme të fermerëve në Lushnje, Berat e Rrogozhinë, duket se kanë bërë qeverinë të reflektojë, duke vendosur ti kompensojë prodhuesit e qumështit me 100 lekë të vjetra për çdo litër qumësht të shitur. Vendimi është në mbledhjen e sotme të Këshillit të Minist

Protesta në Lushnje/ Fermerët thumbojnë me vizën për Gjermani (VIDEO)
  • 2019-04-03

Protesta në Lushnje/ Fermerët thumbojnë me vizën për Gjermani (VIDEO)

#td_uid_1_5ca517011b791 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/55919111_2047492682218823_7990364613541625856_n-80x60.jpg) 0 0 no-repeat;

KLP riformaton Prokuroritë në Lushnje e Fier me drejtues të rinj (EMRAT)
  • 2019-04-01

KLP riformaton Prokuroritë në Lushnje e Fier me drejtues të rinj (EMRAT)

Në mbledhjen e zhvilluar paraditen e kësaj të hëne, Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka caktuar përkohësisht në pozicionin e drejtuesit të Prokurorisë së Shkallës së Parë të Lushnjës, prokurorin Arben Dyla, ndërsa në atë të Fierit, prokuroren Violeta Shkurta, që të dy me nga 7

Kapet me drogë në makinë, arrestohet 40-vjeçari në Lushnjë
  • 2019-03-27

Kapet me drogë në makinë, arrestohet 40-vjeçari në Lushnjë

Një person është vënë në prangat e policisë së Lushnjës, pas denoncimit të bërë në polici nga një qytetar anonim. Mbi bazën e informacioneve të mara nga qytetarët, patrulla e policisë së komisariatit Lushnje, ushtroi kontroll në mjetin tip Volkswagen që drejtohej nga 38-vjeçari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama