Rezultate te kerkimit per termin: +Lusio

Total: 155
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.668Z

Lusio vrer ndaj Interit

I kanë mjaftuar vetëm 48 orë dhe Lusio shfaqet si një “ultras” i Juventusit. Gjatë konferencës së parë si bardhezi, mbrojtësi brazilian nuk është treguar aspak i butë ndaj ish-skuadrës së tij, Interit. “Cili gabo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.823Z

Tersi i Lusio-s tek Juventusi

Lusio nuk e nis mirë aventurën e tij tek Juventusi. Mbrojtësi brazilian u bë protagonist i një gafe në ndeshjen miqësore mes Juventusit dhe diletantëve të Agrevil duke bërë që skuadra e tij e re të shohë veten në disavant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.806Z

Lusio, helm ndaj Interit: Ka 30 tituj, i besoj Anjelit

TORINO - Për tre vjet ka qenë pjesë e Interit dhe një "barrikadë" e fortë për synimet e Juventusit. Por, tani që Lusio ka veshur fanelën bardhezi nuk ka dyshime: "Zonja e Vjetër" ka 30 tituj! Lucimar da Silva Ferreira, në art Lusio, ish-Inter, &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.862Z

Lusio, objektivi i Milanit në merkato

Mbrojtja e Milanit për sezonin e ardhshëm mund të ketë ngjyra të forta braziliane. Sipas informacioneve, kuqezinjtë janë në kërkim të një mbrojtësi qendror, që së bashku me Thiago Silvan, të formojë një dyshe sigurie. Për këtë arsye, milanezët kanë përzgjedhur brazilianin e Ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:08.769Z

Lusio, në horizont shfaqet Man. Siti

Mark Hjuxhs vazhdon të kërkojë një mbrojtës të fortë qendre, i cili do t‘i japë më shumë siguri Mançester Sitit në objektivat për t‘u shndërruar në skuadër elitare jo vetëm në Angli, por edhe në Europë. Sipas mediave britanike, klubi i sheikëve arabë do të bëjë një ofer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.651Z

Lusio: Dua kampionatin dhe Ligën e Kampionëve

“Jami i lumtur që luaj për Interin. Dua të fitoj Serinë A dhe Ligën e Kampionëve,”- deklaroi ish-mbrojtësi i Bajer Leverkusenit dhe Bajernit të Mynihut.Lusio ka zhvilluar paraqitje të mira në këtë fillim sezoni me zikaltrit. Qendërmbrojtësi flet edhe në lidhje me duelin Inter-Juve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.823Z

Zenit St. Petersburg gati milionat per Lusio e Adebajor

Interesimi Zenit St. Petersburg nis ofensiven per dy yje te nivelit boteror. Skuadra e drejtuar nga trajneri Luciano Spaleti eshte vene ne ndjekje te mbrojtesit Lusio dhe sulmuesit Emanuel Adebajor. Sipas faqes 4-4-2.com ruset kane pergatitur nje oferte me vlere rreth 7 milione euro per mbrojtesin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama