Rezultate te kerkimit per termin: +Lutfi +Haziri

Total: 1149
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.970Z

Lutfi Haziri mban vath n'cicë

Nga Express më 12 shtator 2011 në ora 16:47 Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës dhe ish-ministri Lutfi Haziri, një nga figurat kyçe të partisë më të madhe opozitare në Kosovë, LDK, mban vath, por jo në vesh e as në hundë. Diku tjetër. Paparaci i portalit LajmeShqip e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.181Z

Lutfi Haziri zvarrit procesin zgjedhor në LDK

Procesi zgjedhor në LDK nuk pritet të përmbyllet ashtu siç ishte paraparë. 15 Maji do të duhej të ishte dita e fundit e zgjedhjeve të brendshme në partinë e Isa Mustafës. Por është dega e anëtarit të Kryesisë së L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.974Z

Lutfi Haziri: Opozita po përdorë metoda ruse

Kreu i Gjilanit, Lutfi Haziri ka thënë se opozita po përdorë metoda ruse në Kuvendin e Kosovës. "Ky është instrument rus. Metodë ruse për bllokimin e institucioneve. Ky model rus me rrënu institucione, me rrënu pushtete, po tregon që është një lojë më e madhe politike se sa që ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.227Z

Lutfi Haziri jep betimin me 24 dhjetor

Agim Salihu ishte caktuar udhëheqës i ekipit të tranzicionit nga ana e Lutfi Hazirit. Salihu që nga dita e parë është marrë me të gjitha materialet e nevojshme që duhet të jenë të proceduara në suaza ligjore në rrethana t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.299Z

Zëvendëskryeministri Gazmend Oketa takon Zëvendëskryeministrin e Kosovës Lutfi Haziri

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, z. Gazmend Oketa priti në një takim Zëvendëskryeministrin e Kosovës, Z. Lutfi Haziri. Zëvendëskryeministri Oketa e informoi Zëvendëskryeministrin e Kosovës për zhvillimet më të fundit në Shqipëri dhe njëkohësisht siguroi dhe njëherë mbështet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.834Z

Lutfi Haziri bëhet 45 vjeç

Kryetari i Komunës së Gjilanit dhe nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri sot ka festuar ditëlindjen e tij të 45 –të. Ai përmes një postimi në facebook ka falënderuar të gjithë për urimet e bëra.AdPlatformZone = {id: "549f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.663Z

Lutfi Haziri u përgjigjet akuzave të PDK-së

Opozita në Gjilan e ka akuzuar Lutfi Hazirin se po bënë shpenzime të panevojshme duke udhëtuar jashtë Kosovës dhe duke sjellur në Gjilan personalitete të cilët vetëm humbje i sjellin Gjilanit. Por Lutfi Haziri thotë se këto vizita i sj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama