Rezultate te kerkimit per termin: +Lutfi +Saraqi

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.000 / keyword[0] lutfi / docs[0] 2637 / hits[0] 3887 / keyword[1] saraqi / docs[1] 47 / hits[1] 75 /
Arrestimi i të dyshuarit për vrasje në Milloshevë
  • 2015-01-11

Arrestimi i të dyshuarit për vrasje në Milloshevë

Policia e Kosovës konfirmon lajmin për të cilin Indekonline ka raportuar mbrëmë. Ajo të shtunën rreth orës 22:00, në fshatin Shtutic, Gllogovc ka arritur ta arrestojë Jeton Saraqin të dyshuarin kryesor në vasjen e dyfishtë të ndod

Ja si ndodhi vrasja në Milloshevë
  • 2014-05-03

Ja si ndodhi vrasja në Milloshevë

(E plotësuar)  Burime të Indeksonline mësojnë se personat e vrarë mbrëmë në fshatin Milloshevë, më konkretisht në restaurantin “Shega”, janë: Lutfi Saraqi si dhe Nazmi Gërvalla. "Rasti ka ndodhur pasi që J

Arrestohet një i dyshuar për vrasjet në Milloshevë
  • 2014-05-03

Arrestohet një i dyshuar për vrasjet në Milloshevë

Është arrestuar personi i dytë i kërkuar për vrasjen e dyfishtë në fshatin Milloshevë të Obiliqit. Sipas burimeve të pa konfirmuara të Indeksonline, është një i dyshuar në kufi me Shqipërinë, atje ku edhe ka tentu