Rezultate te kerkimit per termin: +Lutsk

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] lutsk / docs[0] 7 / hits[0] 8 /
No Pic available
  • 2016-05-28

Klienti i dehur tenton të kalojë reflektimin e tij në pasqyrë

Një klient i dehur kishte konsumuar aq shumë alkool sa që nuk mund të dallonte reflektimin e tij në pasqyrën e një supermarketi. Video qesharake tregon se si ai tenton të kalojë reflektimin, teksa bisedon i nevrikosur me veten, që sipas tij i kishte bllokuar rrugën. Klienti është filmua

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"
  • 2014-06-03

32 Kombëtaret e "Brazil 2014"

E-maili juaj: Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin! Tashmë gjithçka është gati. Kur jemi 9 ditë larg startit të Kupës së Botës "Brazil 2014" 32 teknikët e kombëtareve pjesëmarrëse kanë zbuluar list&e

FOTOT/ I marrin edhe gavetat dhe u thonë lamtumirë bazave
  • 2014-03-21

FOTOT/ I marrin edhe gavetat dhe u thonë lamtumirë bazave

Ukraina ka nisur që të tërheqë trupat nga Krimea, ndërsa trupat ushtarake pro- ruse morën nën kontroll sot edhe tre anijet Ternopil, Khlemnitsky dhe Lutsk. Pati raportime për të shtëna, por nuk ka pasur të lënduar. Ambasadori i Ukrainës në OKB ka shprehur frikën se Rusia po planifi

No Pic available
  • 2014-03-20

Rusët marrin 3 anije luftarake ukrainase në portin e Krimesë

KRIMEA - Zëdhënësi i ministrit të mbrojtjes së Ukrainës, ka bërë me dije se të paktën tri anije luftarake ukrainase që ishin të vendosura në portin qytetit Sevastopol në gadishullit Krimeja, janë marrë nga forcat pro-rus

Rusët marrin tri anije luftarake ukrainase në portin e Krimesë
  • 2014-03-20

Rusët marrin tri anije luftarake ukrainase në portin e Krimesë

Zëdhënësi i minsitrit të mbrojtjes së Ukrainës, ka bërë me dije se të pakten tri anije luftarake ukrainase që ishin të vendosura në portin qytetit Sevastopol në gadishullit Krimeja, janë marrë nga forcat pro-ruse. Zëdh&

No Pic available
  • 2014-01-25

Ukraine bisedimet Janukovic-opozite pa rezultat

Protestuesit ne kryeqytetin Kiev te Ukraines kane ngritur barrikada te reja pas bisedimeve pa rezultat mes opozites dhe presidentit Viktor Janukovic. Protestuesit anti-qeveritare mesohet se kane bllokuar edhe disa nga ndertesat e administrates rajonale si dhe po mbajnë të rrethuara disa z

Ukraine shembet ndertesa dy viktima
  • 2012-06-12

Ukraine shembet ndertesa dy viktima

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e kolapsit të pjesshëm të një ndërtese në qytetin Lutsk në Ukrainë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 4 të mëngjesit me orën lokale. Ekipe të ndihmës së shpejtë u ndodh