Rezultate te kerkimit per termin: +Luz

Total: 576
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.031Z

Madonna-Jesus Luz, afron martesa

Pak muaj pas divorcit nga Guy Ritchie, Madonna mendon te rivendose kurore me te dashurin brazilian, Jesus Luz. Kete lajm e ka dhene babai i djalit Luis Heitor Pinto da Luz, sipas te cilit, ceremonia do zhvillohet ne New York dhe e vecanta e kesaj martese eshte se nuk do kete asnje detyri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.063Z

Jesus Luz, modeli preferon gratë e moshuara

Jesus Luz, i cili aktualisht ka një lidhje me yllin e popit, Madonën, ka thënë se ai gjithmonë ka pëlqyer të dalë me femra të moshuara. Luz thotë se ai kurrë nuk ka mundur të gjejë përshtatje me femrat e reja pasi ato kanë qenë të papjekura për të. “Kur kam qenë më i ri, më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.437Z

Jesus Luz pushton internetin me filmin erotik

Takimi me mbterereshen e muzikes pop Madonna, i ka ndryshuar jeten modelit brazilian Jesus Luz, i cili bashkejeton me kengetaren qe prej ndarjes se saj nga Guy Ritchie. Jeta profesionale e 22 vjecarit eshte ne rritje te vazhdueshme pasi ai ka pozuar per marka te njohura ndersa ne rrjet q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.871Z

Madonna braktis Jesus Luz

Duket se Madonna ka lene te dashurin sexy Jesus Luz, pas nje lidhje 6 -mujore me te. Sipas raportimeve te Daily Mail, mbreteresha e pop-it eshte shume e zene per te patur nje marredhenie me modelin 22-vjecar brazilian.Jesus, i cili e ka shoqeruar kengetaren gjate "Sweet And Sticky Wo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.577Z

Luz te djathtet bombe ndajkreut te keshillit te komunes

KAVAJE- Desh ka perfunduar ne nje gjakderdhje te madhe mbledhja e djeshme e keshillit bashkiak te komunes Luz ne Kavaje nderkohe qe kryetari i keshillit te Luzit qe i perket PS Daniel Xeka ka qene me i rrezikuari. Ngjarja ka ndodhur rreth ores 20.00 mbremjen e djeshme ne nje nga lokalet ne komunen L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.256Z

AKU, aksion inspektimi në Luz, sekuestrohen pesticide dhe insekticide

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka ndërmarrë një aksion inspektimi në Luz të Kavajës, ku gjatë kontrolleve, është sekuestruar një sasi e konsiderueshme produktesh për mbrojtjen e bimëve, të pacertifikuara, që shiteshin nga persona të paautorizuar si pesticide dhe insekticide. I pranis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.502Z

Jesus Luz, i ati aprovon lidhjen me Madonën

Per lumturinë e të birit është i gatshëm të bëjë gjithçka, madje edhe të pranojë Madonën si të dashurën e tij. Babai i modelit Jesus Luz ka folur hapur për lidhjen e djalit të tij me Madonën, duke thënë se dyshja janë shumë të lumtur, por nuk mendojnë të shkojnë para altari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama