Rezultate te kerkimit per termin: +Lvizjes +Socialiste

Total: 96
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Prifti akuza Partis Socialiste

Tiran (start)-Deputeti i Lvizjes Socialiste pr Integrim Dritan Prifti ka akuzuar kt t enjte, Partin Socialiste q synon pr t hequr nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve antarin e LSI-s. Prifti tha se ky sht nj fakt tepr i rnde dhe kompromentues pr PS-n, e cila duhet t ishte n krye t reforms zgjedhore n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.874Z

Meta: Me proporcional, LSI fiton

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, gjat nj takimi me prfaqsues t Lvizjes Rinore pr Integrim n zona t ndryshme t Tirans, deklaroi se me sistemin proporcional LSI i ka t gjitha shanset q t arrij nj rezultat spektakolar, duke ekt forc kryesore, vendimtare n qeverisjen e ardhshme t ven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.062Z

Meta kundr privatizimit

Tiran (start) Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta ka kundrshtuar vendimin e djeshm t qeveris, pr privatizimin e nj pjes t aksioneve shtetrore n disa kompani private. Sipas Mets, vendime t tilla pr privatizime kaq t shpejta ln hapsira pr korrupsion dhe abuzime. Kreu u LSI-s tha s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.717Z

Meta takim me përfaqësues të LRI-së

Ministri i Punve t Jashtme Ilir Meta n nj takim t zhvilluar me prfaqsues t Lvizjes Rinore pr Integrim tha se Shqipria nga dita n dite po zbaton krkesat e udhrrfyesit pr liberalizimin e vizave. Sipas Mets pranimi i krkess nga BE-ja si vend kandidat pr antarsim si dhe marrja e pyetsorit jan nj pik e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.466Z

Mbyllet greva, rikthehet normaliteti në kryeqytet Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','27

Kjo sht pamja e Tirans 20 dit m par, e cila pr shkak t bllokimit t njrs prej arterieve kryesore, vuajti pr gati 3 jav rresht pasojat e trafikut t rnduar q n ort e para t mngjsit. E nisur q prej s premtes s 30 prillit, protesta dhe greva e Partis Socialiste krahas bllokimit t rrugve publike pr qyteta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.600Z

Punimet në shesh, plani i ri i bashkisë për lëvizjen e makinave

Bulevardi Zogu I, kalimi i automjeteve, i lejuar vetëm në njërin krah të lëvizjes, në drejtim të unazës Lvizja e makinave n rrugt kryesore t Tirans prej dits s djeshme ka nj itinerar t ri. Zgjerimi i harts s punimeve n sheshin “Sknderbej” ka ndryshuar kahun e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.436Z

Nis riorganizimi i LSI-së, Meta: Gati për zgjedhjet e ardhshme vendore

Lvizja Socialiste pr Integrim zhvilloi dje mbledhjen e saj me drejtuesit e strukturave t LSI-s n Tiran, duke nisur procesin e riorganizimit t ksaj dege q do t pasohet m pas me zgjedhje n t gjitha strukturat. Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim, z. Ilir Meta, i cilsoi t rnds

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama