Rezultate te kerkimit per termin: +Lytfi +Berberi

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] lytfi / docs[0] 27 / hits[0] 29 / keyword[1] berberi / docs[1] 1631 / hits[1] 2763 /
No Pic available
  • 2009-12-14

Beja, tregtarët dhe politikanët e Durrësit

Familja Beja njihet në Durrës, si dhe në Tiranë, atje ku para çlirimit zhvilloi edhe veprimtarinë e vet tregtare. Megjithëse të njohur në këtë profesion, nga kjo familje doli Shefqet Beja, deputeti i pushkatuar nga komunizmi si një njeri që kundërshtoi totalitarizmin e Enver Hoxhës

No Pic available
  • 2009-09-27

Listat e fituesve shtese ne universitetet e rretheve

Universiteti i Korçës Cikli i Ulët ADA ÇELNIK ZYFERI ALBANA ASTRIT YMER ALBANA MEVLUT BEGOLLARI ALDI SALIKO SHKULAKU ALENDO MUSA MUSAKU ALKETA SHEFKI ÇERA ANISA HYSEN BEGO ANISA VILJAN DEDE ANJEZA NEBI MUÇAJ ARBEN GJERGJI BAZELLI ARJAN KOSTANDIN SUMBULLA ARME

No Pic available
  • 2009-09-15

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

No Pic available
  • 2009-06-26

Të përndjekurit që kanë dosjen ende në shqyrtim

Lista me emrat që po shqyrton grupi i punës në Ministrinë e Drejtësisë. Fazat e shqyrtimit nëpër të cilat kalon dosja e dorëzuar për dëmshpërblim Laureta Rryçi Tiranë - Pjesa më e madhe e ish-të përndjekurve e kanë dosje ende në shqyrtim. Në numrin e sotëm, gazeta “Albania

No Pic available
  • 2008-11-08

Universitetet, fituesit e fazës së tretë

 Rishpërndahen kuotat e fundit në universitete. Listat me 4000 emrat fitues janë shpallur dje nga Agjencia e Pranimit në institucionet e larta publike. Gazeta publikon të plotë fituesit për Universitetin e Tiranës. Ndërkaq sot nis regjistrimi i studentëve që kanë zënë vendet e rej

No Pic available
  • 2008-11-07

Universiteti i Tiranës, fituesit e fazës së tretë

Rektorati i Universitetit të Tiranës ka shpërndarë dje emrat e kandidatëve fitues të fazës së tretë të pranimeve në institucionet e arsimit të lartë publik në vend. Janë bërë publik edhe emrat e fituesve në filialet e çelura në qytetin e Kukësit nga ana e Universitetit të Tiran