Rezultate te kerkimit per termin: +MNga

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.244Z

Pritë familjes për hakmarrje, vritet 9-vjeçari

Policia në vendin ku ndodhi ngjarja Vritet në prehrin e nënës së tij, teksa kthehej nga shkolla, një fëmijë 9 vjeç. Shënjestra e krimit ka qenë xhaxhai i viktimës, 62-vjeçari Muharrem Llani nga fshati Shpërdhet i Kurbinit, tregtar i materialeve të ndërtimit në Mamurras. Dy vëllezë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.243Z

Franca, një nga vendet e Eurozonës me papunësinë më të madhe

Pas Spanjës edhe Franca, rezulton një nga vendet me papunësinë më të madhe në Eurozonë, pasi të dhënat e muajit të kaluar treguan rritje të konsiderueshme. Tashmë, janë rreth 3.2 milionë të papunë në Francë, 11.5 për qind më shumë se vitin e kaluar. Niveli në fjalë është m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.128Z

Predatori tinzar seksual

Regjisori, Alfred Hitchcock, ishte “njeri i ligë dhe një predator i deformuar seksual”, deklaroi aktorja amerikane Tippi Hedren, ish-aktore kryesore në filmave e tij, “Shpendët” dhe “Marni”. Aktorja që sot ka 82 vjet, dhe që njihet si e ëma e aktores Melany Griff

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.114Z

Leku zhvlerësohet sërish, pritet rritje cmimesh

Leku është zhvlerësuar sërish ndaj euros, e cila ka arritur kuotën e 133.9 lekëve. Ekspertët shjegojnë se rënia e ndjeshme e monedhës kombëtare po shkaktohet nga kërkesa e madhe për valutë kundrejt ofertës. TIRANE- Leku po zhvlerësohet me ritme galopante në tregun tonë të kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.732Z

Meta: Mazhoranca vetëmnga një parti, arrogante

TIRANE - Aleati më i madh i Berishës në koalicionin qeverisës, Ilir Meta shprehet në mënyrë të qartë në favor të krijimit të një poli të tretë të politikës shqiptare, me argumentin sëe qeverisja e një part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.541Z

Kthehej nga Siria, bie në prangapritësi i xhihadistëve shqiptarë

Të tjera rreth shkrimit Si u arrestuan xhihadistët në Shqipëri TIRANË - Arrestohet një nga organizatorët kryesorë të dërgimit të shqiptarëve për të luftuar në Siri. Gerti Pashja, 30 vjeç, është sjellë në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.401Z

Zbulohet një tjetër tunel sekret i nazistëve në Poloni

Një gjahtar thesaresh pretendon se ka lokalizuar dy tunele të tjera hekurudhore të ndërtuara mnga nazistët që ndodhen në jugperëndim të Polonisë, duke shtuar dyshimet se mund të gjendet një tjetër tren me flori i L2B-së në këtë zonë. Polaku Krzysztof Szpakovski tha se tunelët dhe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama