Rezultate te kerkimit per termin: +Mab

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.658Z

Aksident në aksin Lezhë-Shkodër,vdes një këmbësor në fshatin Mab

LEZHE - Një aksident me vdekje ka ndodhur sot pasdite në aksin Lezhë-Shkodër. Një automjet ka përplasur një këmbësor afër fshatit Mab.  Viktima e aksidentit quhet Bashkim Shahini.Redaksia online(ar.sh/shqiptarja.com)

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.624Z

Lezhë, vdes i aksidentuari

Një njeri ka vdekur sot pasdite nga një aksident rrugor në Lezhë, konkretisht në autostradën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Mabë. Dhe viktima, sipas policisë, është 52-vjeçari, Dedë Kulli, banor i Mabës shkruan Shekulli.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.628Z

METE padit inxhinierin Spiro Minka, mashtroi në garën koncesionare të HEC-eve

Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjitikës ka bërë kallëzim penal në prokurorinë e Tiranës ndaj ing. Spiro Minka, i cili ka mashtruar, duke sjellë pasoja për një garë publike të dhënies me koncesion të HEC-eve në Pellgun e Llangës, Librazhd. Pas hapjes së procedurave për dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.621Z

Ministria e Ekonomisë padit në Prokurori për mashtrim, inxhinierin Spiro Minka

Minka akuzohet për mashtrim në dhënien me koncesion të HEC në Librazhd Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës ka bërë kallëzim penal në Prokurorinë e Tiranës ndaj ing. Spiro Minka, i cili besohet se ka mashtruar, duke sjellë pasoja për një garë publike të dhënies me ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.622Z

METE padit inxhinierin Minka për mashtrim

Tiranë, 8 shkurt, NOA - Ministria e Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës ka bërë një kallëzim penal në prokurorinë e Tiranës ndaj inxhinier Spiro Minkës, i cili sipas saj, ka mashtruar duke sjellë pasoja për një garë publike të dhënies me koncesion të HEC-eve në Pellgun e Llan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.627Z

Afera me koncesionet, Ministria e Ekonomisë padit inxhinierin Minka

 Mashtrim me pasoja për garën publike të dhënies me koncesion të hidrocentraleve në Zallin e Llangës. Kjo është akuza që ka shoqëruar kallëzimin penal të Ministrisë së Ekonomisë ndaj inxhinierit Spiro Minka. Në një njoftim për shtyp kjo ministri bën me dije se pas hapjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.448Z

Beograd, Kumbaro në hapjen e Muzeut të Artit Bashkëkohor

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro mori pjesë në ceremoninë e hapjes së Muzeut të Artit Bashkëkohor në Beograd, me ftesë të Ministrit të Kulturës dhe Informimit të Republikës së Serbisë Vladan Vukosavljevi. Ministrja Kumbaro u prit nga drejtori i Muzeut të Artit Bashkëkohor, Slobo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama