Rezultate te kerkimit per termin: +Macalla

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] macalla / docs[0] 9 / hits[0] 29 /
No Pic available
  • 2016-12-01

Me 500 mijë lekë e liroj, si avokatja që paguhet nga shteti zhvat familjarët

Një avokate e caktuar kryesisht nga shteti në një proces gjyqësor, u ka kërkuar 50.000 lekë familjarëve të një të arrestuari, me qëllim për ta liruar dhe përfaqësuar në gjykatë. Shpenzimet e avokatëve kryesisht mbulohen nga shteti dhe ata nuk duhet t’u kërkojnë të holla të

Fiks Fare/ Avokatja që paguhet nga shteti kërkon edhe 65.000 lekë nga familjarët
  • 2016-12-01

Fiks Fare/ Avokatja që paguhet nga shteti kërkon edhe 65.000 lekë nga familjarët

Një avokate e caktuar kryesisht nga shteti në një proces gjyqësor, u ka kërkuar 50.000 lekë familjarëve të një të arrestuari, me qëllim për ta liruar dhe përfaqësuar në gjykatë. Shpenzimet e avokatëve kryesisht mbulohen nga shteti dhe ata nuk duhet t’u kërkojnë të holla

Fiks Fare, avokatja që paguhet nga shteti zhvat familjarët
  • 2016-11-30

Fiks Fare, avokatja që paguhet nga shteti zhvat familjarët

Një avokate e caktuar kryesisht nga shteti në një proces gjyqësor, u ka kërkuar 50.000 lekë familjarëve të një të arrestuari, me qëllim për ta liruar dhe përfaqësuar në gjykatë. Shpenzimet e avokatëve kryesisht mbulohen nga shteti dhe ata nuk duhet t’u kërkojnë të holla të

Xheloz për celularin, tentoi ta vrasëgruan Djali: Do ta falim dhe këtë herë
  • 2013-08-18

Xheloz për celularin, tentoi ta vrasëgruan Djali: Do ta falim dhe këtë herë

TIRANE - “Erdhi i dehur në shtëpi dhe filloi të grindej me nënën. Konflikti mes tyre nisi për shkak të celularit. Babai i kërkoi nënës që ti jepte celularin e saj. Ajo nuk pranonte të ja jepte celularin, duke i thënë që

Xheloz për celularin, tentoi ta vrasëgruan Djali: Do ta falim dhe këtë herë
  • 2013-08-18

Xheloz për celularin, tentoi ta vrasëgruan Djali: Do ta falim dhe këtë herë

TIRANE - “Erdhi i dehur në shtëpi dhe filloi të grindej me nënën. Konflikti mes tyre nisi për shkak të celularit. Babai i kërkoi nënës që ti jepte celularin e saj. Ajo nuk pranonte të ja jepte celularin, duke i thënë që është celular pune dhe ai nuk ka përse ta kontrollojë.

No Pic available
  • 2013-08-18

23-vjecari: Ishim në shtëpi kur babai donte të vriste mamin, unë i ndava

Ndërhyra për të ndaluar vrasjen e nënës. Babai ishte i dehur dhe nuk dinte se çfarë bënte”. Kështu e nis rrëfimin e tij 23-vjeçari Emiljano Macalla, i cili dy ditë më parë ka parandaluar vrasjen e nënës së tij, pas zënkës së saj me bashkëshortin. I riu pohon për “Ga

Xheloz për celularin, tentoi tëvrasë gruan, djali: E falëm prapë
  • 2013-08-18

Xheloz për celularin, tentoi tëvrasë gruan, djali: E falëm prapë

TIRANE - “Erdhi i dehur në shtëpi dhe filloi të grindej me nënën. Konflikti mes tyre nisi për shkak të celularit. Babai i kërkoi nënës që ti jepte celularin e saj. Ajo nuk pranonte të ja jepte celularin, duke i thënë që është celular pune dhe ai nuk ka përse ta kontrollojë.