Rezultate te kerkimit per termin: +Maden

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.802Z

Londer, hotel 100 % rock nga Iron Maden

Shume shpejt, grupet dhe kengetaret e muzikes rock do gjejne nje “parajse” te vertete ne qytetin e Londres. Ne sherbim te tyre do jete nje hotel 24 ore i hapur, me sherbim sigurie kunder paparaceve, verande panoramike, dhoma luksi dhe personel i veshur me te zeza si hoteli i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.471Z

Paris në duet me të dashurin Benji Maden

Pas “dështimit” të albumit të parë, parsi kthehet e shëruar plotësisht e gatshme për duetin me shokun e saj Benji Maden, anëtar i grupit ”Good Charlotte”. Kënga e re mendohet të dalë në muajin nëntor. "Benji po më ndihmon shumë- thotë Hilton. Ai ka shumë talent si autor tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.139Z

Hajek dhe miliarderi Pinault martohen në Paris

Pas ngurrimeve dhe mëdyshjeve, aktorja Salma Hajek dhe miliarderi Francois Henri Pinault më në fund u martuan. Ata ishin njohur në vitin 2006 në Venecia. Një vit më pas lindi vajza dhe menjëherë çifti pati një periudhë krize: fillimisht lajmërimi i ndarjes dhe më pas ribashkimi. Vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:10.597Z

Dejvid Bekam nё “Big Brother Italia?”

Futbollisti i ri i klubit italian Milan, Dejvid Bekam, ёshtё nё bisedime pёr t’u paraqitur nё versionin italian tё shout “Big Brother”. Ylli anglez i futbollit, i cili ёshtё i martuar me ish-anёtaren e grupit “Spice Girls”, Viktorja Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.676Z

Miratohet blerja e aksioneve të Beralb nga kinezët

Bakri Autoriteti i Konkurrencës vendos vulën që vërteton rregullsinë e shitjes së aksioneve të kompanisë prodhimit të bakrit Beralb. Sipas Autoritetit është autorizuar përqendrimi i realizuar nëpërmjet përftimit të kontrollit të përbashkët, në mënyrë të tërthortë në shoqër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.393Z

Studentë kosovarë solidarizohen me punëtorët e vdekur të minierës në Turqi

Një grup prej 5 studentëve janë solidarizuar sot me punëtorët e kompanisë “Soma Maden” të Turqisë, ku para disa ditëve ka ndodhur një tragjedi që ka lënë të vdekur mbi 300 punëtorë dhe 300 të tjerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.232Z

France-Shqiperi ja kush e gjykon

Ndeshja e radhes qe Shqiperia do te luaje ne Euro 2016 do jete ajo kunder Frances dhe do te gjykohet nga nje gjyqtar skocezbr br UEFA ka njoftuar se takimi France-Shqiperi do gjykohet nga William Collum ndersa ndihmesit e tij do te jene Boby Maden dhe John Beatonbr br Nuk eshte hera e pare qe sk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama