Rezultate te kerkimit per termin: +Madrid

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Real Madrid Atletiko Madrid, formacionet zyrtare

Momenti i finales së Champions League ku Atletiko dhe Real Madrid do të sfidojnë njeri – tjerin, erdhi. Ekipet janë bërë gati për sfidën e shumëpritur. Trajneri i Atletikos, Simeone nuk do të ketë në dispozicion mesfushorin turk Arda Turan, ndërsa Reali luan me tridhembshin, Bale-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.611Z

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Atletico Madrid

Janë bërë zyrtare formacionet e super ndeshjes Real Madrid – Atletico Madrid, ndeshje e kjo e vlefshme për Kupën e Mbretit. Atletico, ndeshjen e nisë me dy gola avantazh, pasi që ndeshjen e parë, e fitoi me rezultat 2:0.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.690Z

Fotogaleri / Disa orë para finales Atletiko Madrid Real Madrid

Duhen edhe disa orë që të startojë finalja e Champions League mes Atletiko Madrid dhe Real madrid e cila do të luhet në Lisbonë të Portugalisë. Rrugët e kryeqytetit portugez janë mbushur me flamuj dhe me tifoza nga të dyja ekipet. Atmosefera është shumë elektrizuese dhe gjithçka po b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.118Z

Champions League/ Real Madrid-Atletico Madrid skuadrat finaliste

Real Madrid – Atletico Madrid do të jetë finalja e Champions League. Madrilenët arritën të fitonin me rezultatin 1-0 përballë Manchester City falë një goli të shënuar nga Gareth Bale. Ndeshja e parë mes dy ekipeve kishte përfunduar me rezultatin 0-0. Real dhe Atletico u ndeshën n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.513Z

Atletico Madrid – Real Madrid, formacionet e mundshme

Sonte luhet përballje interesante në “Vicente Calderon”, ku skuadra e Atleticos e pret Real Madridin, ndeshje kjo që luhet në ora 20:30. Lajme të mira ka skuadra e Realit pasi që Bale dhe Ramos janë kthyer nga lëndimet dhe pritët që t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.566Z

Formacionet zyrtare: Atletico - Real Madrid

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Atletico Madrid - Real Madrid. Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare para ndeshjes derbi ndërmjet tyre në kuadër të La Ligës. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Atlet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.081Z

Real Madrid këmbëngul për Aguero

Real Madrid është i gatshëm të ofrojë jo vetëm para për sulmuesin e Atletico Madrid, Sergio Aguero. Sipas gazetës “Marca”, klubi madrilen mund t`i ofrojë ekipit tjetër të kryeqytetit spanjoll sulmuesin e Sevilla, Alvaro Negredo, t&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama